Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Друга Всеукраїнська конференція з питань формування патріотизму

Інформація по семінарам 24 квітня 2014 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась науково-практична конференція «Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України».
На відкритті конференції виступили заступник голови обласної ради Віктор Адамський, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктор Очеретянко, в.о. ректора ХОІППО Олександр Попик, голова обласного товариства «Просвіта» Віталій Міхалевський.
В роботі конференції взяли участь науковці з Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Києва, Вінниці, Рівного, Черкас, Полтави, працівники державного архіву Хмельницької області, учні, громадські активісти.


Розглянуто питання національної ідентичності особистості, теоретико-методологічних, філософських основ патріотичного виховання та забезпечення національної ідентичності особистості; історичної пам’яті українського народу як фундаменту національно-патріотичного виховання; пошуку ефективних шляхів подальшого розвитку українського суспільства на засадах національної ідеї; реалізації виховних цілей національно—патріотичного виховання, формування свідомого громадянина України на уроках та позакласних заходах тощо.
Ухвалено рішення конференції та звернення до науково-педагогічних працівників, освітян, державних діячів, керівників органів держу правління і місцевого самоврядування, в якому наголошується на необхідності об’єднати зусилля для утвердження патріотизму в українському суспільстві. Запропоновано, зокрема, розробити та затвердити загальнодержавну та місцеві програми патріотичного виховання громадян і розвитку громадянського суспільства.

Деякі матеріали з конференції

Програма конференції - Завантажити файл
 

Дивіться також зв'язані новини

Маршрут безпеки
Вітання з Великодніми святами
Обласний семінар у Красилові
Професор Багрій О.В. – основоположник азербайджанської Шевченкіани.
Графік проведення ЗНО 2016