Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1423 новин в 4 категоріях
 
Семінар координаторів проекту "Щоденник.UA" НВК №10 м. Хмельницького
5

Новини 27 березня 2012 року відбувся Семінар координаторів проекту "Щоденник.UA".
Переможці конкурсу "Шкільний щоденник":
1 місце - Мороз Олександр Орестович (особистий приз за HTML) (Плесенська ЗОШ, Шепетівський р-н)

(нетбук, mini HP)
2 місце - Гудзь Надія Василівна (ЗОШ №1, м. Старокостянтинів)
(фотоапарат Canon)
3 місце - Зайонц Інна Миколаївна (СЗОШ № 9 інформаційно-комунікативних технологій "Успіх", м. Славута )
(веб-камера)
Переможці конкурсу «Педагогічний щоденник»
1 місце – Перепічка Інна Володимирівна (Старокостянтинівська гімназія)
(електронна книга, кольорова, ОС-Android)
2 місце – Якотюк Наталія Миколаївна (Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старокостянтинівської райради)
(електронна книга, чорно-біла)
3 місце – Гульчак Інна Василівна (НВК
№2, м. Ізяслав)
(забрендова флешка 8 Гб + косметичний набір)

titletitle
27 березня 2012 року відбувся Семінар координаторів проекту "Щоденник.UA".
Переможці конкурсу "Шкільний щоденник":
1 місце - Мороз Олександр Орестович (особистий приз за HTML) (Плесенська ЗОШ, Шепетівський р-н)

(нетбук, mini HP)
2 місце - Гудзь Надія Василівна (ЗОШ №1, м. Старокостянтинів)
(фотоапарат Canon)
3 місце - Зайонц Інна Миколаївна (СЗОШ № 9 інформаційно-комунікативних технологій "Успіх", м. Славута )
(веб-камера)
Переможці конкурсу «Педагогічний щоденник»
1 місце – Перепічка Інна Володимирівна (Старокостянтинівська гімназія)
(електронна книга, кольорова, ОС-Android)
2 місце – Якотюк Наталія Миколаївна (Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Старокостянтинівської райради)
(електронна книга, чорно-біла)
3 місце – Гульчак Інна Василівна (НВК №2, м. Ізяслав)
(забрендова флешка 8 Гб + косметичний набір)
 

Дивіться також зв'язані новини

Призначення Т.В.О. ректора Хмельницького ОІППО
Вручення обласних премій обдарованій молоді Хмельниччини
ЗБірники ДПА 2013
Телефони ХОІППО
Потрібна допомога!
 
Коментарі відсутні. Чому би Вам не залишити свій?
Ваше повідомлення буде опубліковано лише після перевірки і дозволу адміністратора.
 
Ваше ім'я:
Коментар:
Смайл - 01 Смайл - 02 Смайл - 03 Смайл - 04 Смайл - 05 Смайл - 06 Смайл - 07 Смайл - 08 Смайл - 09 Смайл - 10 Смайл - 11 Смайл - 12 Смайл - 13 Смайл - 14 Смайл - 15 Смайл - 16 Смайл - 17 Смайл - 18
iСекретний код:Для поновлення секретного коду натисніть на картинку
Повторити: