Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Засідання обласної творчої майстерні молодого вчителя початкових класів

Інформація по семінарам 16 травня 2018 року відбулося чергове засідання обласної творчої майстерні молодого вчителя на базі Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Летичівської ОТГ за темою: «Розвиток початкової освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» в рамках фахової майстерні вчителя-методиста. Директор Жорницька Т.В. ознайомила учасників творчої майстерні з шкільною родиною початкових класів «ВУЛИК» й презентувала освітній простір закладу освіти, відповідно до вимог НУШ .
Класовод Надь М.В з ляльковим театром «Зернятко» 4-А клас презентували фрагмент ранкової зустрічі засобами театрального мистецтва.
Психолог гімназії Алієва Л.А. провела мотивуючий тренінг- коучинг.
Вчителі-методисти вищої кваліфікаційної категорії: Мярківська Л.І. та Попель Л.В., показали фрагменти уроків у 1-А класі «Людина і світ», узагальнення з теми «Жива природа»; та у 2– А клас «Навчаємось разом»,
робота над текстом «Небесні тіла», щодо реалізації науково-педагогічного проекту "Інтелект України".
Практично-інтерактивний модуль було здійснено у форматі Workshop на тему: «Інструменти формування ключових компетентностей НУШ засобами ІКТ технологій», який модерувала Бачинська Н.М., заступник директора з науково-методичної роботи Летичівського НВК №2.
Швець О.П., класовод 3-А класу презентувала роботу у Міжнародному освітньому онлайн-середовищі Міксіке та провела майстер-клас щодо створення мультимедійних плакатів за допомогою онлайн-сервісу ThingLink.
Островська Н.О., класовод 1-Б класу ознайомила учасників з можливостями Всеукраїнського дитячого освітнього порталу Vchy.com.ua для інтерактивного навчання дітей за допомогою цікавих ігрових завдань та задач
та провела майстер-клас по створенню мультимедійних дидактичних вправ за допомогою інтернет-сервісу Learning Apps.
Сухоцька С.В., вчитель іноземної мови провела майстер-клас щодо створення різноманітних інтерактивних навчальних матеріалів за допомогою програми MasterTool, з використанням інтерактивних дошок, комп’ютера учителя з підключеним проектором, а також на комп’ютерах учнів.
Притуляк Н.В., класовод 3-Б класу провела міні-тренінг за темою: “Створення онлайн вікторин, тестів, опитувальників для використання на пристроях з доступом до інтернет-мережі за допомогою платформи kahoot.com. й презентувала роботу безкоштовного сервісу Go Pollock для швидкої і креативної роботи на уроці.
Вчителі початкових класів Трофімова Н.А., Надь М.В., моделювали роботу з батьківською громадою за допомогою безкоштовної інформаційної системи Klasnaocinka.com.ua, й презентували роботу з обдарованими учнями початкової ланки у системі Малої академії наук.
Класоводом Трофімовою Н.А. відтворено фрагмент пленерного уроку у пришкільному ландшафтному парку: «Навчені. Умілі. Швидкі».
Методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти
ХОІППО Кулик О.О. підвела підсумки обласної творчої майстерні молодого вчителя та окреслила завдання подальших наступних зустрічей.
 

Дивіться також зв'язані новини

Організація курсової підготовки у 2018/2019 н.р.
Початок вступної кампанії. Відео
129 років з дня народження Анни Ахматової
Засідання науково-методичної ради Хмельницького ОІППО
Всеукраїнське зібрання ректорів післядипломної педагогічної освіти