Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Засідання обласної творчої майстерні молодого вчителя початкових класів

Інформація по семінарам 16 травня 2018 року відбулося чергове засідання обласної творчої майстерні молодого вчителя на базі Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Летичівської ОТГ за темою: «Розвиток початкової освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» в рамках фахової майстерні вчителя-методиста. Директор Жорницька Т.В. ознайомила учасників творчої майстерні з шкільною родиною початкових класів «ВУЛИК» й презентувала освітній простір закладу освіти, відповідно до вимог НУШ .
Класовод Надь М.В з ляльковим театром «Зернятко» 4-А клас презентували фрагмент ранкової зустрічі засобами театрального мистецтва.
Психолог гімназії Алієва Л.А. провела мотивуючий тренінг- коучинг.
Вчителі-методисти вищої кваліфікаційної категорії: Мярківська Л.І. та Попель Л.В., показали фрагменти уроків у 1-А класі «Людина і світ», узагальнення з теми «Жива природа»; та у 2– А клас «Навчаємось разом»,
робота над текстом «Небесні тіла», щодо реалізації науково-педагогічного проекту "Інтелект України".
Практично-інтерактивний модуль було здійснено у форматі Workshop на тему: «Інструменти формування ключових компетентностей НУШ засобами ІКТ технологій», який модерувала Бачинська Н.М., заступник директора з науково-методичної роботи Летичівського НВК №2.
Швець О.П., класовод 3-А класу презентувала роботу у Міжнародному освітньому онлайн-середовищі Міксіке та провела майстер-клас щодо створення мультимедійних плакатів за допомогою онлайн-сервісу ThingLink.
Островська Н.О., класовод 1-Б класу ознайомила учасників з можливостями Всеукраїнського дитячого освітнього порталу Vchy.com.ua для інтерактивного навчання дітей за допомогою цікавих ігрових завдань та задач
та провела майстер-клас по створенню мультимедійних дидактичних вправ за допомогою інтернет-сервісу Learning Apps.
Сухоцька С.В., вчитель іноземної мови провела майстер-клас щодо створення різноманітних інтерактивних навчальних матеріалів за допомогою програми MasterTool, з використанням інтерактивних дошок, комп’ютера учителя з підключеним проектором, а також на комп’ютерах учнів.
Притуляк Н.В., класовод 3-Б класу провела міні-тренінг за темою: “Створення онлайн вікторин, тестів, опитувальників для використання на пристроях з доступом до інтернет-мережі за допомогою платформи kahoot.com. й презентувала роботу безкоштовного сервісу Go Pollock для швидкої і креативної роботи на уроці.
Вчителі початкових класів Трофімова Н.А., Надь М.В., моделювали роботу з батьківською громадою за допомогою безкоштовної інформаційної системи Klasnaocinka.com.ua, й презентували роботу з обдарованими учнями початкової ланки у системі Малої академії наук.
Класоводом Трофімовою Н.А. відтворено фрагмент пленерного уроку у пришкільному ландшафтному парку: «Навчені. Умілі. Швидкі».
Методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти
ХОІППО Кулик О.О. підвела підсумки обласної творчої майстерні молодого вчителя та окреслила завдання подальших наступних зустрічей.
 

Дивіться також зв'язані новини

У Рівному відбулася науково-практична конференція
День європейських мов
Організація проведення конкурсу "Учитель року - 2019". Запис вебінару.
Анонс журналу "Педагогічний вісник"
Інформаційцний лист про конференцію з Дошкільної освіти