Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Обласний семінар з інклюзивної освіти у Шепетівці

Інформація по семінарам 03 травня 2018 р. відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО на базі Шепетівського ММК проведено обласний науково-методичний семінар на тему: "Науково-методичне спрямування підвищення професійної підготовки педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти у роботі з дітьми з особливими освітніми можливостями". Цей семінар став продовженням серії заходів Хмельницького ОІППО з питань науково-методичної підготовки педагогів до роботи з особливими дітьми у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.
У роботі семінару взяли участь методисти відділів освіти райдержадміністрацій, міських рад, відповідальні особи з питань освіти дітей з особливими потребами ОТГ, керівники, педагогічні працівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти з інклюзивною, індивідуальною формою навчання м. Шепетівки та Шепетівського району, науковці Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницького ОІППО, батьківської громадської організації дітей з особливими потребами «Сонячні діти».
З вітальним словом до присутніх звернулись ректор Хмельницького ОІППО Берека В. Є., заступник начальника управління освіти Шепетівської міської ради Музика Т. В., директор Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Пістрюга Л. В., які акцентували увагу на важливих питаннях даного заходу.
З науково-методичним забезпеченням підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників та командною взаємодією фахівців у практичній роботі з дітьми з обмеженими освітніми можливостями ознайомила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка С. П. Миронова.
Завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Марисюк А.А. ознайомила присутніх із актуальними питаннями впровадження інклюзивної освіти у Хмельницькій області.
Досвідом роботи щодо науково-методичного супроводу діяльності педагогів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами поділилась методист психологічної служби, спеціальної та інклюзивної освіти Шепетівського ММК, завідувач Шепетівською міською ПМПК Колісецька О. Ф.


Цікаво та змістовно презентували досвід роботи з питань організації, навчально-методичного забезпечення, застосування інноваційних методів і форм практичної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами педагоги освітніх закладів з інклюзивним навчанням м. Шепетівки: ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ( директор Пістрюга Л. В.) та спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів (директор Пипич О. В.). Учасники семінару ознайомились з роботою медіатеки, створеною в межах соціального проекту Марини Порошенко за підтримки Фонду Петра Порошенка на базі Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.
Фахівці ділились досвідом розкриття практичних кроків супроводу дітей в освітньому просторі: створення сприятливих умов щодо підвищення адаптивних можливостей дитини; командної взаємодії в освітньому процесі дітей з ООП.
В ході семінару учасники мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та здобули практичні навики у використанні засобів арт-терапії, долучитися до заняття з вивчення жестової мови, взяли активну участь в обговоренні питання використання інноваційних технологій.
До уваги гостей був представлений виступ Наумця Вадима, учня 6 класу інклюзивної форми навчання та виступ шкільного театру "Веселка" за участю дітей з ООП. Батьківський погляд висвітлила голова громадської організації батьків дітей з особливими потребами «Сонячні діти» м. Шепетівки Наумець Л. М., яка щиро подякувала вчителям за відкритість і готовність простягнути руку дружби дітям з особливими потребами і їх батькам, у бажанні розділити з ними тривоги, проблеми, створити умови для повноцінного життя.
Усі присутні отримали інформаційні та методичні матеріали з досвіду роботи закладів освіти м. Шепетівки з дітьми, які мають особливі освітні потреби, позитивні емоції та враження від заходу.