Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи

Інформація по семінарам «Управління – це не що інше, як налаштування інших людей на працю», - головна думка семінару-практикуму «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи», що відбувся 13 лютого 2018 на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ст. Чорноострівської ОТГ. До семінару долучилися Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., перший заступник голови Мельник С. В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мала В.С.

Актуалізувала проблему управлінської практики Гуменюк В.В., завідуюча кафедри менеджменту та інноваційних технологій, Орловська Н.М., Бенеда Т.І., старші викладачі цієї ж кафедри. Про те, що інноваційний простір школи-головна умова створення позитивного іміджу навчального закладу, переконливо продемонструвала у своєму виступі директор Бережанської ЗОШ І-ІІ ст. Мисюра В. С. Науково, змістовно, інноваційно був проведений практичний модуль. Екскурсійний модуль «історико-туристична мапа Чорноострівської ОТГ» та відвідини музею поета-байкаря Л.І. Глібова поповнила знання учасників семінару про історію рідного краю.
Наукові працівники ХОІППО, директори шкіл вдячні за щирість та корисні моменти для своєї подальшої роботи керівникам та освітянам Чорноострівської ОТГ та відзначають творчість та самовідданість колективу Бережанської ЗОШ І-ІІ ст.
 

Дивіться також зв'язані новини

Новий веб сайт ХОІППО
Семінар вчителів початкових класів у Білогірському НВК
Інтелектуальний марафон
Вивчення іноземних мов у 1-му класі загальноосвітніх шкіл у 2012/2013 навчальном
Конкурс "Успішний проект 2012"