Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1423 новин в 4 категоріях
 
Управлінський супровід науково-педагогічного проекту « Інтелект України»

Інформація по семінарам З метою подальшого розвитку науково-педагогічного проекту « Інтелект України» було проведено семінар-практикум «Управлінський супровід науково-педагогічного проекту «Інтелект України». У роботі семінару брали участь проректор ХОІППО Попик О.Ф., доцент, завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій Гуменюк В.В., старший викладач кафедри Орловська Н.М., заступники директорів шкіл області, у яких впроваджується проект.
Опорною школою по впровадженню цього проекту визначено НВК № 10 м. Хмельницького. Саме цей навчальний заклад має потужний досвід дослідно-експериментальної роботи, активно впроваджує інноваційні сучасні технології та проекти. Упродовж усього семінару акцентувалось на тому, що навчальні плани, програми і посібники проекту розраховані на те, що дитина, навчаючись у школі, може і має бути успішною. Заступники директорів шкіл області побували на відкритих уроках, майстер-класах у вчителів Бондарчук Л. А., Тарнавської В.В., коучів Капітули Т.І., Купратої О.В. Вони переконались, що учневі комфортно і затишно в класі, цікаво на кожному уроці. Інноваційно був проведений управлінський коворкінг Гуменюк В.В., доцентом, завідувачем кафедри менеджменту ХОІППО, Орловською Н.М., старшим викладачем кафедри, заступниками директора НВК № 10 Скочеляс Є.І., та Мігуновою І.А. Ділова гра «Реформометр» переконала, що науково-педагогічний проект «Інтелект України» відповідає цілям і завданням Нової української школи, акцентує увагу на вихованні патріота- громадянина держави України.
 

Дивіться також зв'язані новини

Календарне планування , 1 кл, математика за Ривкіндом
Віртуальні семінари для вчителів початкових класів
День Дошкілля
14 вересня 2012 року - семінар вчителів початкових класів. смт. Летичів
12 вересня 2012 року - відбувся семінар завідувачів ПМПК