Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Семінари
Новини » Семінари

Інформація по семінарам 22 лютого 2018 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної відбулася нарада для спеціалістів структурних підрозділів райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, які відповідають за організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами, завідувачів районних, міських психолого-медико-педагогічних консультацій, ОТГ психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Організаційні та змістові акценти роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в новому правовому полі».
На нараді були присутні перший проректор ХОІППО Очеретянко Віктор Іванович, завідувач сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Марисюк Алла Андріївна, завідувач обласної пихолого-медико-педагогічної консультації ХОІППО Синявська Ганна Олександрівна, завідувач центру практичної психології та соціальної роботи ХОІППО Страшнюк Жанна Дмитрівна.


Інформація по семінарам 22.02.2018 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся обласний науково-практичний семінар голів методичних об’єднань вчителів математики з питань особливостей реалізації наскрізних ліній та формування ключових компетентностей у процесі вивчення математики в 5-9 класах.
В семінарі взяли участь кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України Дарина Васильєва, методист математики науково-методичного центру викладання навчальних предметів природничо-математичного циклу Людмила Гринчук, вчителі математики. У ході роботи розглянуто та обговорено основні проблеми з окресленої теми та шляхи їх вирішення, здійснено аналіз наскрізних змістових ліній та розкрито основні підходи у їх реалізації, ознайомлено з джерелами інформації з окресленої проблеми. Учасники одержали сертифікат про участь у семінарі.


Інформація по семінарам title
16 лютого 2018 року у Хмельницькому ОІППО завершився п'ятиденний тренінг обласних трененів, які навчатимуть учителів 1-х класів, котрі з 1 вересня 2018 року працюватимуть за програмою Нової української школи.Більше фото у ФБ-спільноті "НУШ Хмельниччини"

Інформація по семінарам 15 лютого 2018 р. у Хмельницькому ОІППО відбулася інструктивно-методична нарада для методистів з психологічної служби РМК (ММК), відповідальних за психологічну службу в ОТГ з питань нормативно-правових засад діяльності психологічної служби системи освіти, визначених Законом Україну "Про освіту" та іншими розпорядчими документами

Інформація по семінарам «Управління – це не що інше, як налаштування інших людей на працю», - головна думка семінару-практикуму «Управлінська діяльність керівника з формування іміджу школи», що відбувся 13 лютого 2018 на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ст. Чорноострівської ОТГ. До семінару долучилися Чорноострівський селищний голова Дзісь М.С., перший заступник голови Мельник С. В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мала В.С.

Інформація по семінарам 9 лютого 2017 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся другий авторський тренінг "Психолого-педагогічні та методичні аспекти підготовки вчителів та учнів до ЗНО з "історії України" доктора історичних наук, доцента, Відмінника освіти України, голови ГО "АВСГДХ", доцента кафедри Маркової Світлани Василівни. Учасники тренінгу мали змогу ознайомитись з новими технологіями у навчанні, отримати позитивні емоції, практичні поради і нові знайомства.

Інформація по семінарам


Інформація по семінарам Згідно плану роботи Хмельницького ОІППО 07 лютого 2018 року на базі інституту відбувся науково-практичний семінар керівників методичних об’єднань заступників директорів шкіл області з проблем реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти (методичний аспект). Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань підготовки учителя до роботи за Концепцією Нової української школи.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Берека Віктор Євгенович.

Перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко акцентував увагу на основних питаннях реформування освітянської галузі.

Проректор ХОІППО Соловей Микола Васильович ознайомив учасників семінару з особливостями організації курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі інституту.

Проректор ХОІППО, кандидат історичних наук Вашеняк Ірина Богданівна надала інформацію про створення консультативних пунктів по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Інформація по семінарам Відповідно до листа МОН України № 1/9-652 від 01.12.2017 «Щодо запровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів» 29, 30 січня 2018 року тренер від The LEGO Foundation Малевич Галина Вікторівна провела 12-годинний тренінг «Навчання по-новому з LEGO».
Учасниками тренінгу були вчителі-класоводи перших класів, заступники директорів з питань початкової освіти, практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів-учасників всеукраїнського експерименту за темою: «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти Нової української школи»