Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Накази та листи
Новини » Накази та листи

Офіційні накази та листи Наказ МОН України №600 від 07.06.2018 року "Про результати проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських оліміпад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"

Завантажуйте наказ у детальніше

Офіційні накази та листи Відповідно до плану роботи інституту в рамках проекту «Науково-літературна студія як форма модернізації процесу вивчення літератури в школі» у жовтні поточного року в Хмельницькому інституті післядипломної педагогічної освіти буде проведено засідання круглого столу «Сучасний читач: хто він?».

Матеріали надсилати на електронну адресу pulatowalj@i.ua з поміткою «круглий стіл» (назва файла – прізвище автора) до 15.09.2018 р.

Інформаційний лист Хмельницького ОІППО від 31.05.2018 р. № 521 - Завантажити файл

Офіційні накази та листи Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 20.04.2018 року № 201-од "Про результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"

Завантажуйте наказ у детальніше

Офіційні накази та листи План-графік підвищення кваліфікації для державних службовців на 2018 рік у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти м. Київ (Додаток 12 да наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА № 553-од від 26.12.2017р) - Завантажити файл

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО №23-но від 08 лютого 2018р. "Про проведення обласного конкурсу на кращу модель закладу загальної середньої освіти"

Наказ завантажуйте в детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО №24-но від 08 лютого 2018р. "Про проведення інтернет-конкурсу на кращу модель громадського самоврядування в закладах загальної середньої освіти"

Наказ завантажуйте в детальніше

Офіційні накази та листи На виконання пп. 2.6, 3.3 рішення колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 20.12.2017 «Про хід виконання пунктів 2.1-2.3 рішення колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.10.2017 року «Про результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2017 році»» (протокол №5) в області розпочинається робота консультпунктів щодо підготовки учнів до ЗНО.

Навчання педагогів (тренерів), що будуть здійснювати роботу у рамках діяльності консультпунктів з підготовки учнів до ЗНО, буде організовано на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Лист ХОІППО від 24.01.2018 р. № 85).

Лист завантажуйте в детальніше

Офіційні накази та листи Лист МОН України № 1/9-74 від 01.02.2018 "Щодо застосування державної мови в освітній галузі"

Лист завантажуйте у детальніше

Офіційні накази та листи Відповідно до листа МОН України від 31.01.2018р. №1/9-67 "Щодо Всеукраїнської Премії "Інновація в освіті"

З метою виявлення, відзначення та інформування суспільства щодо особостостей та організацій, які стали найкращими новаторами у сфері освіти та зробили вагомий внесок у розвиток людського капіталу України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти за сприянням Міністерства освіти України заснувала щоріічну Всеукраїнську Премію "Інновації в освіті".

Всеукраїнська Премія "Інновації в освіті-2017" присуджується фізичним та юридичним особам за реалізацію інноваційних проектів, розробку та запровадження інноваційної освіти і науки в Україні та за її межами.
Участь у заході на здобуття Всеукраїнської Премії є безкоштовною.
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у голосуванні, що доступне за посиланням www.premiya.org також на даному ресурсі можна ознайомитися з умовами конкурсу.

Лист МОН України завантажуєте в детальніше