Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Кращі
4

Програми для вчителя інформатики title

GCompris представляє собою пакет навчальних програм для дітей від 2 до 10 років, що складаються з різноманітних вправ та ігор навчального характеру. Ниже наведені категорії вправ GCompris та приклади вправ:

•основи комп'ютерної грамотності: використання клавіатури та мишки; падаючі букви; …
•арифметика: основи рахунку; таблиця множення; додавання і віднімання; …
•основи фізики: електрика; кругообіг води; підводний корабель; …
•географія: розмісти країни на карті; …
•ігри: шахи; розвиток пам'яті; з'єднай чотири точки; судоку; …
•читання: практика читання; …
•багато іншого:як читати години і хвилини; пазли; малювання; створення мультфільмів; …
На сьогодні в GCompris входить більше ста вправ і постійно розробляються нові. GCompris — це вільна програмна платформа. Це означає, що її можна адаптувати під свої потреби, поліпшувати, розробляти власні вправи, і, головне, дає дітям всього світу можливість користуватися нею.
3

Програми для вчителя інформатики VirtualDub — компактний і якісний редактор відео зі зручним користувальницьким інтерфейсом, який містить велику кількість аудіо та відео фільтрів, що дозволяє здійснити якісний ремастерінг необхідних даних. Однією з суттєвих переваг програми є здатність виконувати багато функцій без рекомпресії даних. Може використовуватися для простих лінійних операцій над відео.

VirtualDub може використовувати вбудовані фільтри або плагіни сторонніх розробників. Спеціальний плагін уможливив роботу VirtualDub з vob-файлами (DVD-фільми) і форматом MPEG2 та спростити роботу з даними форматами, тому немає потреби використовувати окрему програму (раніше потрібно було використовувати VirtualDub-MPEG2). VirtualDub також дозволяє перетворення MPEG-1 в 24-бітне AVI. Крім того, перевагою Virtual Dub є принцип роботи в режимі «з файлу-джерела у файл-приймач», без необхідності створення файлу проекту.
3.33

Програми для вчителя інформатики Windows Movie Maker — це проста програма для cтворення коротких відеороликів з фотографій або відеофайлів. Windows Live Movie Maker позиціонується як простий додаток для створення відеороликів або слайд-шоу користувачами, які не мають у цьому досвіду.

Завдяки підтримці функції AutoMovie (Автофільм) ролик створюється з відібраних фотографій, спецефектів і музичних файлів майже без участі користувача. Створений шедевр можна буде зберегти на жорсткому диску, викласти в Інтернет, відправити електронною поштою або записати на CD або DVD.

Для слабозорих

Для збільшення розміру тексту натисніть одночасно кнопки "CTRL" та "+" на клавіатурі

Наша адреса:

м.Хмельницький
29015, вул. Озерна, 14
E-mail: hmoippo@i.ua
тел. (0382) - 77-63-20Address: Ukraine, 29015, Khmelnytsky,
Str. Ozerna, 14
E-mail: hmoippo@i.ua
Tel +38(0382) - 77-63-20

Інформація користувача


Ласкаво просимо,
Гість

Реєстрація або вхідРеєстрація або вхід
Втратили пароль?Втратили пароль?

Нік:
Пароль:

КористувачівКористувачів:0
Пошукових ботівПошукових ботів:2
ГостейГостей:9

ВідновитиДетальнішеВсьогоВсього:11