Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Школа знань, школа духовності...

Інформація по семінарам 31 травня 2017 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання молоді в контексті концепції «Нової української школи». В її роботі взяли участь управлінці, науковці, методисти, вчителі, священнослужителі Хмельниччини, а також гості з НУ «Острозька академія». Ішлося про стан, проблеми і перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування у навчальних закладах, зокрема в рамках концепції «Нової української школи».
На важливості й актуальності означеної проблематики акцентували увагу присутніх директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук Олег Фасоля, головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій і туризму Хмельницької ОДА Олена Западенко, ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека.



Ґрунтовні доповіді, в яких всебічно й дохідливо розкрито питання духовно-морального виховання підростаючого покоління в умовах інтеграційних процесів України, формування свідомості сучасної молоді, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, готовності вчителя до викликів сьогодення, виголосили професор Національного університету «Острозька академія», член Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України, доктор педагогічних наук, професор Василь Жуковський, доцент Хмельницького університету управління та права, кандидат філософських наук, доцент Анатолій Вальчук, директор Хмельницького інституту МАУП, кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Білий, Митрополит Хмельницький та Кам’янець-Подільський УПЦ КП, голова Духовної ради міста Хмельницького Високопреосвященніший Антоній та інші.

Практичні аспекти духовно-морального виховання дітей обговорено на секційному засіданні. Підмогою педагогам стануть і презентовані матеріали виставки науково-методичних напрацювань.
Конференція ухвалила рекомендації, спрямовані на поглиблення і вдосконалення роботи освітянського загалу з утвердження моральних і духовних засад в українському суспільстві.

Програма конференції -
Завантажити файл