Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1337 новин в 4 категоріях
 
Семінар методистів позашкільних навчальних закладів

Новини Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 22 березня 2017 року в Кам’янець-Подільському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний семінар методистів позашкільних навчальних закладів з питання практики використання інноваційних технологій розвитку компетентності педагога-позашкільника.
Відкрив семінар проректор з науково-методичної роботи ХОІППО Олександр Попик та висвітлив важливість науково-методичного забезпечення компетентної діяльності педагогів позашкільних навчальних закладів в умовах модернізації освіти. З вітальним словом до учасників семінару звернувся секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Під час інформаційно-цільового аспекту про роль позашкільного навчально-виховного простору м. Кам'янця-Подільського у реформуванні освіти та адаптації до вимог міжнародного та європейського освітнього простору у своїй доповіді повідомила Світлана Залевська, завідувач науково-методичного центру управління освіти і науки, у якій детально висвітлила значні досягнення навчальних закладів міста на шляху до реформування освіти.
Як формувати компетентнісно зорієнтований позашкільний навчальний заклад повідомив у своєму виступі Григорій Гончарук, директор ХОЦНТТУМ. Завідувач науково-методичного центру виховної роботи ХОІППО Ігор Гіджеліцький та старший викладач кафедри менеджменту, методист Надія Орловська зосередили увагу присутніх на нормативно-правових засадах діяльності творчої авторської майстерні як інноваційної технології та шляхах підвищення педагогічної майстерності педагога-позашкільника.
Директор ЦДЮТ Олександр Ткачук презентував навчальний заклад та розкрив питання «Особистісно-орієнтовані методики і технології підвищення професійної компетентності та удосконалення професійної майстерності педагогів позашкільних навчальних закладів». Практично-прикладний аспект представила Віра Семенишена, завідувач науково-методичного відділу, у доповіді на тему: «Науково-методична робота у позашкільному навчальному закладі як засіб розвитку професійної компетентності педагогів». Ірина Марціновська, практичний психолог-методист, провела із педагогами міні-тренінг «Використання тренінгових технологій у формуванні професійних компетентностей педагогів шляхом створення мотиваційного середовища у позашкільному навчальному закладі».
Під час рефлексійного модуля учасники семінару переглянули фрагмент відкритого заняття гуртка сучасної драми «Тандем» на тему: «Робота над виставою «Маруся Чурай» (керівник гуртка Галина Коротенко) та виступ-мініатюру з теми: «Жіноча доля в світі – це любов». Захід супроводжувала виконана вихованцями народного художнього колективу «Колорит» (керівник гуртка-методист Наталія Качковська) пісочна анімація.
Завідувач НМЦ виховної роботи ХОІППО Ігор Гіджеліцький підвів підсумки семінару. Учасники відмітили інноваційну спрямованість та практичну значущість проведеного заходу та подякували організаторам.
 

Дивіться також зв'язані новини

XI фестивалm юнацької та молодіжної преси України
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек
27 вересня - День Дошкілля
Календарне планування , 1 кл, математика за Ривкіндом
Віртуальні семінари для вчителів початкових класів