Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
Формування системи науково-методичної роботи навчального закладу

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 16 березня 2017 року на базі Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся обласний семінар голів методичних об’єднань заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи з теми «Формування системи науково-методичної роботи навчального закладу в умовах трансформації навчального процесу».Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань підготовки учителя до роботи за концепцією нової української школи.

Про освіту Старокостянтинова: реалії сьогодення та перспективи розвитку, виступив Пасічник Анатолій Панасович, начальник управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
Гудзь Надія Василівна, директор Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, презентувала навчальний заклад.
З доповіддю «Науково-методичний супровід професійної діяльності педагогічних працівників» виступила Кошка Оксана Анатоліївна, завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО.
Буймістер Леонід Васильович, завідувач сектору науково- методичного забезпечення управління загальноосвітніми навчальними закладами, громадського самоврядування ХОІППО поділився досвідом з питання модернізації функцій методичної роботи в умовах створення нової української школи.
З перспективами становлення та розвитку профільної старшої школи познайомила учасників семінару Ратушняк Наталія Михайлівна - методист НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО
В практичному модулі Сиротюк Світлана Борисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, поділилась досвідом з питання пошуку оптимальної структури науково-методичної роботи з педагогами.
Був проведений фрагмент засідання методичної ради школи «Науково-методичний супровід формування педагогами у навчально-виховному процесі ключових компетентностей для життя», під час якого були продемонстровані фрагменти уроків предмета «Захист Вітчизни» (вчитель Прокін Олександр Іванович) та української мови ( вчитель Моргулець Наталія Анатоліївна). Вчителі Мазур Тетяна Сергіївна і Покотилюк Віта Василівна провели майстер-класи з питання формування здоров’язберігаючих компетентностей.
З основними напрямками компетентнісного підходу до організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах міста ознайомила Перова Валентина Миколаївна, методист Старокостянтинівського ММК.
Учасники семінару мали можливість поспілкуватись в неофіційній обстановці, із захопленням оглянули виставку дитячої творчості шкільних гуртків декоративно-прикладного мистецтва.