Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1035 новин в 4 категоріях
 
Семінар голів методичних об'єднань директорів Хмельницької області

Інформація по семінарам Згідно з планом роботи ХОІППО 9 березня на базі НВК №3 м. Кам'янець-Подільського проведено семінар голів методичних об'єднань директорів області на тему: "Інноваційні аспекти управлінської діяльності в умовах запровадження концепції нової Української школи".
Відкрив семінар перший проректор ХОІППО, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко.
У презентаційному модулі виступила начальник управління освіти і науки Світлана Володимирівна Старченко з доповіддю на тему:" Освіта міста: реаліїї та перспективи розвитку", у якій детально висвітлила здобутки дошкільних та навчальних закладів міста, значні досягнення у всіх напрямках діяльності освітніх установ.


В інформаційно-презентаційному модулі виступили Кошка О.А., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО, Буймістер Л.В., завідувач сектору науково- методичного забезпечення управління ЗНЗ, Ратушняк Н.М., методист НМЦ ХОІППО.
У практично-інтерактивному модулі виступили Залевська С.Д., завідувач НМЦ управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради; Токар О.В., директор школи; Іваненко Н.О., заступник директора школи.
Учасники семінару обговорили питання концепції нової Української школи, перспективи становлення та розвитку профільної старшої школи, перспективи 12-и річної школи.
Також учасники семінару ознайомились з досвідом роботи закладу у напрямку роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Учитель основ здоров'я Орлянська І.М. провела показовий інтерактивний урок зі сталого розвитку.
 

Дивіться також зв'язані новини

Філологічний Олімп
Обласний семінар голів МО вчителів хімії та біології
Семінар методистів психологічної служби
Cемінар-нарадa заступників директорів шкіл-інтернатів
Курси вчителів початкових класів з інформатики