Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
Семінар голів методичних об'єднань директорів Хмельницької області

Інформація по семінарам Згідно з планом роботи ХОІППО 9 березня на базі НВК №3 м. Кам'янець-Подільського проведено семінар голів методичних об'єднань директорів області на тему: "Інноваційні аспекти управлінської діяльності в умовах запровадження концепції нової Української школи".
Відкрив семінар перший проректор ХОІППО, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко.
У презентаційному модулі виступила начальник управління освіти і науки Світлана Володимирівна Старченко з доповіддю на тему:" Освіта міста: реаліїї та перспективи розвитку", у якій детально висвітлила здобутки дошкільних та навчальних закладів міста, значні досягнення у всіх напрямках діяльності освітніх установ.


В інформаційно-презентаційному модулі виступили Кошка О.А., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО, Буймістер Л.В., завідувач сектору науково- методичного забезпечення управління ЗНЗ, Ратушняк Н.М., методист НМЦ ХОІППО.
У практично-інтерактивному модулі виступили Залевська С.Д., завідувач НМЦ управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради; Токар О.В., директор школи; Іваненко Н.О., заступник директора школи.
Учасники семінару обговорили питання концепції нової Української школи, перспективи становлення та розвитку профільної старшої школи, перспективи 12-и річної школи.
Також учасники семінару ознайомились з досвідом роботи закладу у напрямку роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
Учитель основ здоров'я Орлянська І.М. провела показовий інтерактивний урок зі сталого розвитку.
 

Дивіться також зв'язані новини

6 грудня - День Збройних сил України
Національна стратегія розвитку освіти
Завершення реєстрації на пробне ЗНО 2014
Пленарне засідання ІІ обласної науково-практичної конференції
Нарада-семінар завідувачів РМК (ММК, НМЦ)