Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Конкурси
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1358 новин в 4 категоріях
 
Конкурс "Учитель року - 2017" на Хмельниччині

Різні конкурси які ми проводимо Педагоги Хмельницької області готуються до участі у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2017». Конкурс відбудеться з таких номінацій: «Вчитель початкових класів», «Вчитель музичного мистецтва», «Вчитель біології» і «Вчитель інформатики». У зв’язку з цим 17–18 січня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшов І тур обласного етапу конкурсу, який зібрав 92 вчителя ЗНЗ області та міста, з метою виявлення кращого досвіду, кращих педагогічних напрацювань, зразків та методів роботи з дітьми.
Конкурсанти пройшли ряд випробувань: проведення майстер-класу і практичної роботи; складання контрольної роботи з фахової майстерності (методика викладання, педагогіка, психологія).
Попик Олександр Федорович – проректор з науково-методичної роботи ХОІППО — розповів: «За результатами цих випробувань в кожній номінації визначено 12 кращих. А 31 січня – 1 лютого буде проходити заключний етап із новими випробуваннями до конкурсантів. Зокрема, це буде рецензування підручника, проведення відкритого уроку та ін., що дасть змогу оцінити і визначити найкращого вчителя, який буде захищати честь області на всеукраїнському рівні.
Для мотивації вчителів на ІІ обласному етапі ми виберемо 6 кращих у кожній номінації (І, ІІ, ІІІ місця). Також Департамент освіти й науки та Обласна державна адміністрація виділили нам кошти з бюджету для преміювання переможців. За І місце премія складатиме суму посадового окладу вчителя школи з вищою категорією, за ІІ – 75% від першого місця, а за ІІІ – половину посадового окладу вчителя з вищою категорією».

Олександр Федорович стверджує: «Цього року в чотирьох номінаціях подали заявки до участі 92 педагоги. Це найбільша кількість заяв за всі попередні кілька років. Найбільше було представлено заяв з номінації «Початкові класи» – 27, «Вчитель інформатики» – 26, «Вчитель біології» – 23 заяви, «Вчитель музичного мистецтва» – 16. Якщо аналізувати по кваліфікаційних категоріях, то близько 80% – це вчителі з вищою та І кваліфікаційною категорією, із стажем роботи більше 10 років. Близько 10% – фахівці з ІІ кваліфікаційною категорією і близько 10% – спеціалісти. До участі у конкурсі ми допускаємо педагогів, які мають стаж роботи не менше 5 років».
Член журі в номінації «Вчитель біології», переможець в 2012 році обласного конкурсу «Вчитель року» і лауреат Всеукраїнського Віркун Валерій Олексійович розповів: «Будь-який конкурс передбачає обмін досвідом. Тут представлені райони, які презентують кращих вчителів, в яких є якась родзинка в педагогічній діяльності, в їхній методичній роботі. І тому на конкурсі можна відкрити для себе багато цікавинок, які потім можна використовувати на уроках. Що не конкурсант — то особистість, цікаво слухати».
Музика Дмитро Іванович – вчитель біології Михайлюцької ЗОШ І – ІІІ ступенів Шепетівського району — поділився своїми враженнями: «Участь в конкурсі беру вперше. Спочатку це хвилювання, недоспані ночі, можливо, це багато перелистаної літератури, пошуків в Інтернеті. Але коли перший учасник виступив вже, я відчув, що, напевно, має вдатися й мені, і кожному присутньому. Ми всі вболівали одне за одного, допомагали одне одному. Разом з тим це було і змагання, кожен хотів дійти до перемоги».
Конкурс проходив публічно, відкрито і прозоро. Підтвердженням цьому є те, що, крім журі і учасників, на нього допускалися й спостерігачі, які також мали право реєструватися і допускатися в кожній номінації у певній кількості.

За матеріалами сайту "Марічка NEWS"
 

Дивіться також зв'язані новини

Підтримаємо переможців обласного туру "Учитель року - 2017"
Привітання для жінок
Вітання
Інтелект України
21 лютого - Міжнародний день рідної мови