Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Спецшкола як методичний центр роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

Інформація по семінарам 06 грудня 2016р. відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО проведено вебінар «Спецшкола як методичний центр роботи з дітьми з особливими освітніми потребами». У вебінарі взяли участь керівники спеціальних навчальних закладів, методисти РМК, ММК, відповідальні об’єднаних територіальних громад з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, голови методоб’єднань вчителів інклюзивного, індивідуального навчання.

У роботі семінару взяв участь ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Берека В. Є., який підкреслив, що освіта Хмельниччини має достатній науковий, методичний, практичний потенціал та позитивний досвід для створення повноцінних умов для навчання і розвитку дітей з особливими освітніми потребами з урахуванням їх пізнавальних можливостей та особливостей розвитку, звернув увагу на вдосконалення форм і методів підвищення фахової компетентності педагогічних працівників в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
Методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Грицюк Н.Г. ознайомила з актуальними питаннями щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими потребами, які розглядались під час проведення І з’їзду корекційних педагогів, який відбувся 29-30листопада 2016 р.
В обговоренні питань забезпечення науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу, корекції та реабілітації дітей з порушеннями психофізичного розвитку в спеціальних та загальноосвітніх навчальних закладах; співпраці загальноосвітніх навчальних закладів із ресурсними центрами спеціальних шкіл-інтернатів як методичними центрами роботи з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку; обміну досвідом спецшкіл-інтернатів та загальноосвітніх навчальних закладів щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами; реалізації принципу «навчання разом і один від одного» взяли участь: завідуюча НМЦ управління освіти Хмельницької міської ради - Думанська Г. В., методист спеціальної, інклюзивної освіти відділу освіти Ярмолинецької РДА Марусій О.В., директор Ізяславського Хеленюк Ю.А, заступник директора Солобковецького НРЦ Посвістак О.М., директор Новоушицької спецшколи-інтернату Чорноконь С.М., заступник директора Антонінської спецшколи-інтернату Жук І.В..
 

Дивіться також зв'язані новини

Анонс книги "Козацька педагогіка і навчально-виховний процес"
Формування ІКТ-компетентностей у працівників дошкілля
Кошторис Хмельницького ОІППО у 2017 році
Батьківська підтримка дітей під час ДПА та ЗНО
САМБО - у кожний навчальний заклад