Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1427 новин в 4 категоріях
 
Привітання Бобровник від членів клубу «Співробітництво»

Новини Світлана Миколаївна Бобровник.
Ким є вона для тих, хто її знає, любить і поважає. Це тисячі людей, яким колись хоч на мить поталанило зустрітись з Світланою Миколаївною.
Адже важливо у житті мати орієнтир, на який ти рівняєшся, з ким звіряєш свої думки, вчинки, кроки у цьому світі. Таким мірилом честі й совісті для нас завжди є Світлана Миколаївна.
З першого дня нашого знайомства, з першої зустрічі в обласному інституті удосконалення кваліфікації вчителів, коли ми, молоді тоді директори шкіл, обирали президента клубу творчо працюючих директорів Хмельницької області «Співробітництво», побачили і відчули людину надзвичайної внутрішньої краси, яскравого лідера.
Директором ліцею №17, заступник начальника обласного управління освіти, завідуюча відділом ХОІППО, Світлана Миколаївна завжди була величною у своїй простоті, як зірка, і близька, як найрідніша та найдорожча людина. Вона приходить на допомогу у важкі хвилини життя своїм друзям, просто знайомим, радіє успіхам інших, з особливим теплом і щирістю опікується нашими дітьми.
Світлана Миколаївна завжди бачила, підхоплювала і розвивала ідею, яку ніхто не помічав раніше.
Роки членства у клубі, подаровані нам Світланою Миколаївною, можливо і не завжди тоді ми цінували так, як цінували б тепер. Вони були напоєні нектаром безтурботної, безкорисливої дружби, цікавих дискусій, оригінальних проектів і творчого зростання. Це найщасливіші роки нашого життя, роки зустрічей з Світланою Миколаївною. На освітянському небосхилі області одна за одною спалахували зірки директорів-новаторів. Вони пломеніли завдяки управлінському таланту, підтримці і допомозі мудрого керівника. Радували успіхами інноваційні освітні заклади не тільки у великих містах, але й у глибинці, де також народжуються талановиті діти.
Скільки разів ми спостерігали: зал завмирав, коли на трибуну виходила ця мудра жінка. Завжди вражає її вміння захоплювати аудиторію глибиною мислення, величністю думок, образністю мовлення і, в той же час, простотою спілкування.
Очі Світлани Миколаївни завжди наповнені світлом любові і тепла, приємна посмішка сяє на обличчі.
Ідучи життєвими дорогами, ми все більше відчуваємо радість від того, що у нашому житті є така світла і прекрасна людина.
Зі Світланою Миколаївною можна поділитись найсокровеннішим, вона порадить і розрадить, допоможе або знайде того, хто конкретно змінить ситуацію на краще.
Вона уміє створювати атмосферу щирої дружби, довіри і взаєморозуміння.
Світлано Миколаївно, низько кланяємось Вам за щирість душі, яку Ви упродовж багатьох років даруєте нам. Щиро дякуємо за допомогу і підтримку, якою Ви оточуєте усіх нас. У своїх повсякденних, інколи швидкоплинних турботах, ми не завжди цінуємо щастя спілкування з Вами, дотику до великої душі Вашої. Ви і це умієте прощати нам.
Ми безмежно любимо, обожнюємо і поважаємо Вас, дорога наша Світлано Миколаївно. Вітаємо зі славним ювілеєм.
Зичимо міцного-преміцного здоров’я, щастя любов’ю і успіхами Ваших дітей і онуків. Хай береже вас Бог на многії і благії літа.


Члени клубу «Співробітництво»
1990-2000 років
 

Дивіться також зв'язані новини

Маленький ювілей - 5 років домену hoippo.km.ua
Акція "Щастя на крилах"
Інформаційний лист про конференцію ХОІППО
Реєстрація на пробне тестування 2013
Відеорепортаж з відкриття нового приміщення ХОІППО