Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1380 новин в 4 категоріях
 
Семінар завідувачів ПМПК

Інформація по семінарам 01 листопада 2016 року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся постійно діючий семінар обласної психолого-медико-педагогічної консультації для завідувачів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Надання консультативних, просвітницько-методичних послуг психолого-медико-педагогічними консультаціями педагогічним працівникам та всім зацікавленим особам в умовах сучасного громадянського суспільства» (модуль 2).
В роботі семінару взяли участь ректор інституту Берека В. Є., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Марисюк А. А., завідувач обласної ПМПК Синявська Г. О. та консультанти обласної ПМПК. Виступили та презентували власний досвід роботи у просвітницькій діяльності з батьками, педагогами, громадськістю завідувач Шепетівської районної ПМПК Столярчук Т. Р. та завідувач Кам’янець-Подільської міської ПМПК Олійник Т. Г.

 

Дивіться також зв'язані новини

VIII Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій
Вітаємо ювіляра
Освітяни провели Гуманні читання
Доповідь про стан перспективи розвитку в Україні
Передовий педагогічний досвід