Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Обласні військово-патріотичні змагання ім. Онищука

Новини 22 жовтня 2016 року за сприяння Обласної організації ветеранів Афганістану та Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА відбулись обласні військово-спортивні змагання, присвячені пам’яті Героя Радянського Союзу Онищука Олега Петровича.
У традиційних змаганнях прийняли участь 23 команди районів та міст області. З привітальним словом до учасників змагань звернувся Голова обласної організації ветеранів Афганістану М.Приступа. Воїни-афганці поклали квіти до стели загиблим воїнам.
Змагання розпочались з конкурса строю та пісні. Кращими в цьому виді були учні навчально-виховного комплексу №3 міста Шепетівки та представники Кам’янець-Подільського військового ліцею, другими-спортсмени Дунаєвецького району, третє місце посіла команда «Каскад» з міста Ізяслав. В естафеті «Спецназ» кращими були учні військового ліцею з Кам’янця-Подільського, другі - представники Деражнянського району, треті – спортсмени з Старосинявської ОТГ. В перетягуванні канату перше місце посіла команда з Ярмолинеччини, другими були представники з Ізяславького району, третє місце посіла команда з міста Нетішина. В теоретичному конкурсі три команди набрали кращу кількість балів, це представники міста Кам’янець-Подільського, міста Хмельницького та міста Шепетівки. У підсумку перше загальнокомандне місце посіла команда Кам’янець-Подільського військового ліцею, друге-команда Старосинявської ОТГ і третє- команда НВК №3 міста Шепетівки.
Всі команди, які брали участь у змаганнях відзначені подяками, переможці грамотами, кубками та смачними подарунками. Змагання закінчились запашним солдатським обідом.


Протокол в детальніше

Протокол - Завантажити файл