Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Особистісно орієнтована освіта у початковій школі

Інформація по семінарам 12 жовтня на базі ХОІППО відбувся семінар методистів початкової освіти, відповідальних осіб з питань освіти в ОТГ «Особистісно орієнтована освіта як визначальний фактор всебічно розвиненої особистості».
З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор інституту, доктор педагогічних наук, професор-Берека Віктор Євгенович .
Під час роботи семінару Галас Антоніна Вікторівна, завідувач центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти проаналізувала нормативно-правову базу, окреслила форми методичної підготовки вчителів до роботи в умовах реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти.
Павич Ніна Миколаївна-методист центру викладання природничо-математичних предметів та технологій ознайомила присутніх з концептуальними засадами реформування початкової освіти.
Методичні рекомендації щодо організації індивідуального навчання учнів початкових класів у малочисельних школах надано Буймістром Леонідом Васильовичем, методистом центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти.
З умовами та порядком проведення І-ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» ознайомила учасників семінару Кулик Оксана Олександрівна, методист центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти.