Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1092 новин в 4 категоріях
 
Особистісно орієнтована освіта у початковій школі

Інформація по семінарам 12 жовтня на базі ХОІППО відбувся семінар методистів початкової освіти, відповідальних осіб з питань освіти в ОТГ «Особистісно орієнтована освіта як визначальний фактор всебічно розвиненої особистості».
З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор інституту, доктор педагогічних наук, професор-Берека Віктор Євгенович .
Під час роботи семінару Галас Антоніна Вікторівна, завідувач центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти проаналізувала нормативно-правову базу, окреслила форми методичної підготовки вчителів до роботи в умовах реалізації багатокомпонентного змісту початкової освіти.
Павич Ніна Миколаївна-методист центру викладання природничо-математичних предметів та технологій ознайомила присутніх з концептуальними засадами реформування початкової освіти.
Методичні рекомендації щодо організації індивідуального навчання учнів початкових класів у малочисельних школах надано Буймістром Леонідом Васильовичем, методистом центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти.
З умовами та порядком проведення І-ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» ознайомила учасників семінару Кулик Оксана Олександрівна, методист центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти.
 

Дивіться також зв'язані новини

Розумний пошук від Google
Результати воборів ректора ХОІППО
Репозитарій цифрового навчального контенту
Привітання з 1 вересням
Фотовиставка, присвячена українським військовим в зоні АТО на сході України