Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Сервісне обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації

Інформація по семінарам 11 жовтня 2016 року у Хмельницькому ОІППО відбувся семінар відповідальних за організацію методичної роботи об'єднаних територіальних громад з проблеми "Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації". Учасниками заходу були координатори методичної роботи, начальники відділів освіти громад. В роботі семінару взяв участь перший проректор ХОІППО В. Очеретянко.
Завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти О.Кошка ознайомила присутніх із основними завданнями всеукраїнського проекту «Організаційно-педагогічні засади сервісного обслуговування закладів освіти в умовах децентралізації управління освітою», до якого долучились окремі методичні служби області та ХОІППО.
Учасники заходу оговорили особливості планування, організації та управління методичною роботою в регіоні. Озайомились із структурою професійної компетентності методиста.
У ході обміну досвідом з побудови організаційної структури методичного сервісу та визначенням ризиків у роботі органів управлінь освіти учасниками зібрання окреслено основне завдання, яке стоїть перед методичною службою – це побудова нової гнучкої моделі регіонального методичного сервісу, яка б оперативно і своєчасно реагувала на потреби суб’єктів педагогічної діяльності.
Презентація