Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1383 новин в 4 категоріях
 
Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

Інформація по семінарам Міністерство освіти і науки України, Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні та ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» 14 червня 2016 року провели у Києві Всеукраїнський семінар щодо впровадження програми з протидії торгівлі людьми. Під час роботи семінару працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти, методисти, педагоги Дніпропетровської, Сумської, Черкаської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей поділились досвідом підготовки педагогічних працівників щодо впровадження у навчальних закладах виховної програми з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та своїми досягненнями.


Окрім того, в рамках роботи семінару проведено конкурс соціальної реклами, програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Відеоролик, підготовлений працівниками методичного кабінету управління освіти м. Шепетівки та працівниками Центру дитячо-юнацької творчості м. Шепетівки посів перше місце в Україні.
Посилання https://youtu.be/qZBCtrOiOaI;
Вітаємо переможців та дякуємо усім за проведену роботу.
Семінар проведено згідно плану заходів з виконання Державної соціальної програми з протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111, та відповідного наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. № 405.
 

Дивіться також зв'язані новини

У Хмельницькому змагаються юні хіміки з усієї України
Позашкільна освіта в умовах децентралізації
Семінар психологів
Стежками літературних премій останніх десятиліть
Засідання творчої майстерні керівників шкіл на Чемеровеччині