Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи

Інформація по семінарам 19 травня 2016 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби області з проблеми «Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи».
Перспективи розвитку профільної освіти на Хмельниччині окреслив ректор ХОІППО Берека В.Є., сучасний стан розвитку профілізації проаналізовано першим проректором Очеретянко В.І.
Завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Кошка О.А. наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи, актуалізувала проблему підготовки учителя до роботи у профільних класах.
Методистом науково-методичного центру ХОІППО Ратушняк Н.М. проаналізовано нормативно-правову базу функціонування профільної школи, закцентовано увагу на баченні профільної освіти у світлі останніх проектів документів в освітній галузі.
Наталя Михайлівна ознайомила учасників вебінару з результати регіонального моніторингового дослідження стану профільного навчання.