Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1423 новин в 4 категоріях
 
Засідання комісії з питань інноваційної діяльності у Києві

Інформація по семінарам 17 травня 2016 року в м. Києві відбулося засідання комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, на якому було заслухано Звіт про завершення ІІ (концептуально-діагностичного) етапу дослідно-експериментальної роботи, яка проводиться на базі Свіршковецької ЗОШ, Гуківської ЗОШ, Чемеровецького НВК №1, Будинку школярів Чемеровецького району.


Свої концепції та моделі, що були розроблені за результатами другого концептуально-діагностичного етапу презентували директори Чорнюк О.Г.
(Гуківська ЗОШ 1-3 ст. ). Тема дослідження: « Розробка моделі взаємодії суб'єктів превентивного виховного середовища»;
Срібняк В.В., (Свіршковецька ЗОШ 1-3 ст,)-дослідно-експериментальну роботу по створенню системи партнерства навчального закладу і громади села у формуванні просоціальної поведінки дітей та учнівської молоді;
Чебаник М.М., (районний Будинок школяра) ознайомила членів комісії з результатами дослідження другого етапу з проблеми «Формування просоціальної поведінки вихованців у позашкільному навчальному закладі»;


Концепцію та модель превентивного виховного середовища як фактор формування соціальної зрілості підлітків презентувала Кучер Л. В., заступник директора НВК №1.
У роботі комісії брали участь Орловська Н.М., координатор дослідно- експериментальної роботи, методист НМЦ виховної роботи ХОІППО, працівники методичного кабінету Чемеровецького управління освіти Проців Г.А., Антецька Т.С.
Про результати дослідно-експериментальної роботи педагогів Чемеровецького району позитивно відгукнулись доктор психологічних наук, дійсний член НАПН України, професор Бех І. Д., кандидат педагогічних наук Кириленко С. В.,Вони ацентували на актуальності проблем дослідження. Відзначено роботу наукового керівника експерименту кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри педагогіки та психології ХОІППО Клімкіної Н. Г.
 

Дивіться також зв'язані новини

Список учасників тренінгу від Гете-інституту
Інформаційний лист про конференцію "Початкової освіти"
КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!!!
50 років методичній службі Хмельниччини
Реєстрація на семінар Гете-інституту