Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
Психологічний форум "Практична психологія: зона найближчого розвитку"

Новини 13 травня за ініціативи та підтримки практичних психологів м. Шепетівки, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кафедри педагогіки і психології, обласного центру практичної психології та соціальної роботи, народного депутата України Р. Мацоли, Голови правління ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли», інституту проблем виховання, Міжнародного центру розвитку та лідерства, громадської неприбуткової організації «Театр для діалогу», управління у справах сім'ї, молоді та спорту та управління освіти Шепетівської міської ради відбувся Всеукраїнський психологічний форум «Практична психологія: зона найближчого розвитку».


У форумі брали участь практичні психологи та соціальні педагоги області, науковці кафедри педагогіки і психології Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, фахівці обласного центру практичної психології та соціальної роботи, зацікавлені цією темою спеціалісти, представники соціальних служб, громадських організацій, релігійних конфесій, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, медики та учнівська молодь.
Зустріч була дуже теплою та змістовною.
Багато уваги було приділено роботі з підростаючим поколінням. Так, заступником директора з наукової роботи Інституту проблем виховання НАПН України, кандидатом педагогічних наук, старшим науковим співробітником О. Мельником було презентовано програмно-методичний комплекс «Сімейні цінності» , схвалений до використання МОН України та методики щодо професійного самовизначення старшокласників (10‒11 клас) «Я‒майбутній професіонал». Групове заняття з самовизначення старшокласників провела науковий співробітник лабораторії прикладної психології освіти Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України І. Ткачук.
Важливість теми об’єднала кваліфікованих спеціалістів по роботі із психологічною травмою, які представили нові методи, розробки, рекомендації. Психологом-консультантом, психотерапевтом, співробітником Міжнародного центру розвитку та лідерства Н. Пашко був проведений майстер-клас «Роль психолога в роботі з травмою», а керівник осередку Хмельницького кризового центру М. Маліновська провела навчання з питань «Подолання наслідків бойового стресу для членів сімей бійців АТО.»
 

Дивіться також зв'язані новини

Обласний семінар "пілотників НУШ"
Зустріч Вадима Лозового з освітянами області
Обласний семінар методистів з біології. Виклики нової української школи
Обласний семінар працівників ІРЦ
Співчуття