Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1361 новин в 4 категоріях
 
IV Всеукраїнська науково-практична конференція

Інформація по семінарам
20 квітня 2016 року з ініціативи Хмельницького ОІППО проведено IV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України». В її роботі взяли участь керівники, науковці, педагогічні працівники нашої області, зокрема Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, Хмельницького національного університету, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу, фахівці Інституту педагогіки НАПН України, Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського, освітяни та науковці Києва, Львова, Запоріжжя, Харкова, Полтави, Кременчука, Чернівців, краєзнавці, представники громадських організацій та установ, які перебували на веб-зв’язку.
До учасників конференції з вітальним словом звернувся голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.
«Наша держава переживає непростий період, іде війна на сході країни. І саме тепер усім нам необхідно згуртуватись і зрозуміти, що немає більш важливого завдання, аніж захищати цілісність держави і власним прикладом виховувати патріотів землі української», - наголосив керманич області.
Михайло Загородний впевнений, що патріотичне виховання розпочинається з пам’яті та вміння її берегти. Станом на сьогодні почесні імена учасників боротьби за незалежність України присвоєно 11 навчальним закладам, встановлено меморіальні дошки і пам’ятні знаки у 66 закладах освіти області, де навчались Герої Небесної Сотні, учасники АТО.

Голова ради у своєму виступі відзначив також потужну волонтерську діяльність педагогічних та учнівських колективів, зростання ролі військової підготовки в загальноосвітніх навчальних закладах, активну участь юнаків та дівчат у спортивно-військових іграх.
Поважне зібрання ґрунтовно і зацікавлено обговорило актуальні проблеми національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Ішлося, зокрема, про управлінський та науково-методичний супровід діяльності педагогів у цьому процесі, нагромаджений досвід у навчальних закладах м. Хмельницького, виховний потенціал шкільних предметів, непересічні уроки для сучасників запорозького козацтва тощо.
Свій погляд на проблематику і шляхи її розв’язання виклали завідувач НМЦ виховної робота та позашкільної освіти ХОІППО Ігор Гіджеліцький, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук Олександр Симчишин, начальник Хмельницького міськуправління освіти Роман Миколаїв, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук Тетяна Засєкіна, головний редактор журналу для вчителів «Біологія», доцент Харківського національного університету міського господарства, кандидат біологічних наук Костянтин Задорожний, вчитель хімії Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Наталя Миронюк, старший викладач Запорізького національного університету, кандидат педагогічних наук Олександр Притула, старший викладач ХОІППО, кандидат філософських наук Олеся Гулько та інші.
Крім пленарного засідання, тривала робота і в секційному режимі.
На конференції наголошувалося, що питання патріотичного виховання української молоді тісно переплітаються із процесом збереження національної ідентичності як кожної особистості, кожного громадянина так і всієї спільноти. У сучасних реаліях постала гостра необхідність здійснення системних заходів, спрямованих на посилання національно-патріотичного виховання дітей та молоді, на формування нового українця, який сповідує національні та європейські цінності.
За підсумками конференції буде видано збірник, матеріали якого розмістяться на сайті ХОІППО в розділі «Наукова діяльність».
 

Дивіться також зв'язані новини

Пілотування НУШ 2 клас
Привітання з Днем працівника освіти
Працівники ХОІППО були відзначені на обласному професійному святі
Свято працівників дошкільної освіти
Обласний семінар керівників закладів позашкільної освіти