Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

Новини Відповідно до плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на базі навчально-виховного комплексу №9 міста Хмельницького вперше відбулося засідання творчої майстерні шкільних бібліотекарів області з питання «Інформаційно-комунікаційні технології у роботі шкільної бібліотеки. Відеоскрайбінг».
Заступник директора з науково-методичної роботи Колесник Ірина Василівна презентувала учасникам зібрання навчально-виховний комплекс №9, зокрема шкільну бібліотеку (завідувач бібліотеки – Сорока Олена Вікторівна).
З вітальним словом до методистів з бібліотечних фондів та голів методичних об’єднань шкільних бібліотекарів звернувся ректор ХОІППО Берека Віктор Євгенович. Про впровадження сучасних інформаційних технологій як засіб організації ефективного бібліотечного процесу наголосив у своєму виступі проректор ХОІППО Попик Олександр Федорович.Завідувачем бібліотекою Сорокою О. В. для членів творчої майстерні був продемонстрований бібліотечний урок у 2-А класі, з використання мультимедійних технологій «Періодичні видання для молодших школярів».
У практичній частині Олена Вікторівна ознайомила слухачів з використанням нової методики за програмою «VideoScribe». Учасники засідання мали змогу закріпили практичні навики у комп’ютерному класі.
Під час роботи творчої майстерні психолог школи Глухманюк Богдана Миколаївна провела психологічний тренінг – релакс-хвилинку.
Учасники творчої майстерні обговорили шляхи упровадження нових підходів до впровадження сучасних технологій у діяльність шкільних бібліотек.
Підбиваючи підсумки засідання, Фарварщук Валентина Пилипівна, методист ХОІППО акцентувала увагу на основних завданнях розвитку неперервної освіти як чинника творчого й професійного зростання бібліотекаря.
 

Дивіться також зв'язані новини

З професійним святом - Днем працівника освіти!!!
Всеукраїнський день дошкілля
Семінар-практикум педагогів-організаторів
Конференція з педагогіки та психології
Організація та впровадження інклюзивної освіти в умовах дошкільних навчальних за