Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1355 новин в 4 категоріях
 
Семінар працівників пентенціарної служби у ХОІППО

Інформація по семінарам 6 квітня 2016 року за участі викладачів і методистів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та керівників, викладачів кафедр і працівників навчального відділу Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України проведено спільний семінар-практикум з проблем використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі.
З означеної тематики перед слухачами виступили ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, проректор Хмельницького ОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент Микола Соловей та перший заступник начальника училища ПКПП ДКВС України, кандидат психологічних наук Олена Сахнік.
Про те, якою має бути цифрова культура викладацького складу училища розповів старший викладач кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій ХОІППО Віталій Ребрина. Він також провів практичне заняття з опанування ІКТ.
Представники училища ознайомилися в ХОІППО з технічним обладнанням для забезпечення дистанційного навчання.