Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1401 новин в 4 категоріях
 
Школа фахового росту

Інформація по семінарам 22 березня у Хмельницькому ОІППО проведено засідання Школи фахового росту завідувача Р(М)МК(Ц)/методиста під керівництвом завідувача науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти О.Кошки.
Пріоритетні завдання та шляхи становлення науково-методичного супроводу в умовах децентралізації висвітлено у виступі першого проректора В.Очеретянка.
Слухачами Школи опрацювано питання організації роботи методичної установи як сервісного центру (серед сервісних послуг виділено науково-методичний, експертний, моніторинговий, консалтинговий, маркетинговий), готовності методиста до надання сервісних методичних послуг. У ході роботи визначено алгоритм діяльності методиста щодо реалізації методичного сервісу, в основі якого - створення системи методичних послуг та організація процесу обслуговування освітніх запитів педагога.

Проблема діяльності методиста по підготовці педагогів до інноваційної та дослідно-експериментальної роботи актуалізована у виступі доцента кафедри педагогіки та психології ХОІППО, кандидата педагогічних наук Л.Зазуліної. Основні напрями координації проектної та дослідно-експериментальної роботи в області проаналізовано методистом науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО В.Красовською.
Формуванню інформаційно-комунікативної компетентності працівників методичних служб сприяв майстер-клас «Методика проведення вебінару», проведений
методистом науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання ХОІППО І.Коцюбаном.
Слухачі Школи обмінялись досвідом здійснення методичного обслуговування освітніх запитів педпрацівників, визначились із проблемними питаннями до розгляду на наступному засіданні.
 

Дивіться також зв'язані новини

Формування патріотизму та збереження національної ідентичності ...
«Від Шевченка до сьогодення»
Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу в ДНЗ
Hubschool - Опорні школи
Особливості проведення ДПА 2016