Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Представлення посібників

Інформація по семінарам 28 листопада 2019 року науково-методичним центром організації наукової роботи та моніторингових досліджень було проведено вебінар на тему «Керівництво науково-дослідницькою роботою учнів закладів загальної середньої освіти».
Участь у заході взяли керівники закладів ЗСО та їхні заступники, вчителі, педагогічні працівники закладів позашкілля, працівники органів управління освітою та методичних служб, педагоги-організатори, практичні психологи, соціальні педагоги.
Вебінар проводили доктор політичних наук, доцент, завідувач НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень Білошицький Сергій Володимирович та Мітягіна Світлана Сергіївна, методист НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень.
У рамках вебінару було висвітлено питання, пов’язані з підвищенням рівня ефективності підготовки учнів до участі в інтелектуальних конкурсах і турнірах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт тощо.
Також відбулася презентація 4 навчальних і навчально-методичних видань, створених у 2019 році працівниками НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень на допомогу педагогічним працівникам, котрі здійснюють керівництво науково-дослідницькою роботою учнів. Було представлено такі посібники: «Розвиток науково-дослідницької компетентності вчителя: Навчально-методичне видання для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти», «Керівництво науково-дослідницькою роботою учнів: методичні рекомендації в конспектах для вчителів закладів загальної середньої освіти», «Розвиток науково-дослідницької компетентності педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Робочий зошит» та «Підготовка учнівських команд до турніру юних філософів і релігієзнавців: методичні рекомендації та тренувальні вправи». Усі зазначені праці є авторськими розробками С. Білошицького та С. Мітягіної.
Дані посібники розміщено для вільного завантаження на веб-сайті НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень (https://nmconrmdhoippo.bitrix24.site).
Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням: http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p5bewll4xmj/
 

Дивіться також зв'язані новини

Свято працівників дошкільної освіти
Обласний семінар керівників закладів позашкільної освіти
Турнір юних біологів - 2018р. Обласний етап
"Сатанів: історія, міфи та легенди"
ІІ читання з гуманної педагогіки "Чисті думки дива творять"