Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Формування психологічної готовності керівників ЗЗСО

Інформація по семінарам 28 листопада 2019 року науково-методичним центром організації наукової роботи та моніторингових досліджень було проведено вебінар на тему «Формування психологічної готовності керівників закладів загальної середньої освіти до управлінської діяльності».
Участь у заході взяли завідуючі районних/міських методичних кабінетів (науково-методичних центрів), директори закладів ЗСО та їхні заступники, відповідальні за методичну роботу в об’єднаних територіальних громадах та психологи закладів ЗСО.
Вебінар проводила Шевчишена Оксана Володимирівна, кандидат психологічних наук, методист НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень.
У рамках заходу відбулася презентація науково-методичного видання «Формування психологічної готовності керівників закладів загальної середньої освіти до управлінської діяльності» автора Шевчишеної О.В.
Даний посібник розміщено на веб-сайті НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень (https://nmconrmdhoippo.bitrix24.site).
Він також може бути вільно завантажений за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Zb-gJJA8EUmq1jsVv1rbVTOw5H9tEibg/view
Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням: http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p5bewll4xmj/
 

Дивіться також зв'язані новини

Семінар методистів-психологів та відповідальних за психологічну службу
Професійний розвиток методистів освіти
УПРАВЛІНСЬКА ПРАКТИКА
Семінар вчителів іноземних мов
Презентація книги "Школа майбутнього"