Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1424 новин в 4 категоріях
 
Засідання творчої групи заступників директорів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 16 лютого 2016 року на базі спеціальної загальноосвітньої школи № 32 м. Хмельницького відбулось розширене засідання творчої групи заступників директорів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи: «Науково-методичне забезпечення основних напрямків навчальної та корекційної роботи в спеціальних інтернатних закладах відповідно до реалізації нових Державних стандартів освіти дітей з особливими освітніми потребами».


З вітальним словом та презентацією навчально-корекційної роботи закладу дітьми з особливими освітніми потребами виступила директор спеціальної загальноосвітньої школи № 32 м. Хмельницького Красіцька Н. В. Методист спеціальної та інклюзивної освіти науково-методичного центу дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО - Грицюк Н.Г. ознайомила присутніх з науково-методичним та програмним забезпеченням навчально-виховного та корекційного процесу у 2015-2016 н. р. відповідно до вимог освітніх стандартів в спеціальних навчальних закладах. В засіданні творчої групи взяли участь Кульченко Т. В. – заступник директора з навчально-виховної роботи та Фіщук О. В. - керівник методичного об’єднання вчителів-предметників спеціальної загальноосвітньої школи № 32 м. Хмельницького, які поділились досвідом роботи щодо методичного забезпечення навчально-виховного процесу з трудового навчання в спеціальній школі. Вчителі трудового навчання Федоренко Л.С., Гуцол В.В., Янковський Ф.Б. презентували в майстернях робочі місця. Учасники засідання обговорили проекти навчально-корекційних програм з трудового навчання для дітей з розумовою відсталістю, внесли ряд пропозицій та доповнень. Члени творчої групи заслухали звіт керівника творчої групи, заступника директора з навчально-виховної роботи Солобковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІст Посвістак О.М. про роботу творчої групи у 2015 р. та намітили основні напрямки діяльності у 2016 р.
 

Дивіться також зв'язані новини

Вшанували героїв Небесної сотні
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Семінар методистів початкової освіти
"Інтертелеком" - партнер учнівських олімпіад з інформаційних технологій
Вебінари від видавництва РАНОК