Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Інтелект України у Хмельницькій області

Інформація по семінарам 16 лютого 2016 року було проведено семінар-практикум керівників ЗНЗ Хмельницької області, що працюватимуть у Всеукраїнському проекті "Інтелект України"


З метою впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного проекту « Інтелект України» в освітній простір Хмельницької області в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено семінар-практикум творчо працюючих директорів та їх заступників з початкової школи. У семінарі брали участь Попик О. Ф., проректор ; Гуменюк В. В., завідувач кафедри менеджменту та інноваційних технологій, кандидат педагогічних наук; Орловська Н.М., співробітник НМЦ виховної роботи.
У виступах Попика О. Ф., Гуменюк В. В., Орловської Н. М. стверджувалось, що у змісті проекту закладені педагогічні ідеї виховуючого навчання, де в першу чергу акцентовано увагу на вихованні патріота – громадянина держави України, акцентувалось, що навчальний процес спрямований на виховання морально-ціннісної особистості зі стійкими ціннісними орієнтаціями, які формують людину гуманіста, людину культури, людину громадянського суспільства зі стійкою державницькою позицією.
До проекту будуть долучені найдосвідченіші вчителі- практики Хмельницької області. Доречно відзначити, що в Україні за цим проектом уже працює 19 областей, Хмельниччина -20-та. Побувавши двічі у 169-ій гімназії м. Харкова, яка першою розпочинала роботу у цьому проекті, переконались, що дитина у проектних класах, може і має бути успішною, учневі комфортно і затишно , цікаво на кожному уроці, формуються такі компетентності, що дозволяють їм бути щасливими людьми в професійному та особистісному житті на Батьківщині.
Учасники семінару поповнили свою теоретичну базу щодо проекту, на практичному рівні опрацювали нормативно- правову базу, інструктивні матеріали з відкриття проектних класів.
Емоційно, переконливо поділились своїми враженнями щодо проекту директори, заступники, вчителі, які побували на уроках Харківської гімназії, спілкувалися з автором проекту І.В. Гавриш , науковцями, педагогами.
Надіємось, що семінар та попередні кроки будуть сміливим та успішним стартом проекту « Інтелект України» в освітянському просторі Хмельниччини, а влада , громадськість та батьки активно підтримають освітян –новаторів.