Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Попередження насильства в учнівському середовищі

Інформація по семінарам 10 лютого на базі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району працівниками НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти І. Гіджеліцьким, А. Поліщук спільно з педагогами навчального закладу Н. Береговською, М. Козіцькою проведено семінар-тренінг «Попередження насильства в учнівському середовищі» для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, психологів Шепетівського району.
Учасники тренінгу визначили актуальність проблеми насильства у дитячому середовищі, з’ясували причини та наслідки ігнорування даної проблеми; відпрацювали навички ефективного спілкування, конструктивного розв’язання конфліктів, розвитку толерантного ставлення та дружньою взаємодії між усіма суб’єктами навчально-виховного процесу; розробили план дій щодо попередження насильства в школі.
Педагоги отримали електронний варіант посібника «Попередження насильства в школі», презентаційні та відеоматеріали для роботи з учнями та батьками.
 

Дивіться також зв'язані новини

Звіт про роботу Хмельницького ОІППО у 2012 році
Результати обласного конкурсу П. Яцика
Відкриття Електронного вісника ХОІППО
Рекомендації щодо налаштування Google Chrome для вебінарів
З новим 2013 роком та Різдвом Христовим