Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Аналіз, підсумки, пріоритети майбутнього.

Інформація по семінарам Щоб визначити головні завдання 2016 року, забезпечити ефективне управління та науково-методичний супровід позашкілля Хмельниччини 2 лютого на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості та художньо-естетичного виховання (директор Гончарук Г.М., Заслужений працівник освіти України) було проведено нараду директорів позашкільних навчальних закладів. До роботи долучилися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації О. Фасоля, проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О. Попик, методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти Н. Орловська.
Виступаючі Н. Жолобок, О. Шатайло, О. Попик аналізували та акцентували на досягненнях та завданнях педагогів позашкільних навчальних закладів. О. Фасоля виділив із них найголовніше - збереження позашкільної освіти області, актуальності національно-патріотичного виховання.
Приємно, що Хмельницька область є лідером в Україні за головними показниками. Адже 3 місце з науково- технічного напряму та 1 з художньо-естетичного – це результат активної, змістовної та творчої праці працівників позашкільних навчальних закладів.
Але й попереду рік пошуків, удосконалення шляхів ефективного управління закладами, науково-методичного супроводу діяльності ПНЗ у сучасних соціально-економічних умовах та у час змін та реформ. А, отже, об’єднавши зусилля ХОІППО, ХОЦНТТ, ПНЗ буде збережено результативність роботи цієї важливої освітянської ділянки та її майбутнє.
 

Дивіться також зв'язані новини

12 вересня 2012 року - відбувся семінар завідувачів ПМПК
Новий веб сайт ХОІППО
Семінар вчителів початкових класів у Білогірському НВК
Інтелектуальний марафон
Вивчення іноземних мов у 1-му класі загальноосвітніх шкіл у 2012/2013 навчальном