Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1246 новин в 4 категоріях
 
"Інтелект України" очима учасників семінару з Хмельниччини

Новини 26 - 27 січня 2016 року на базі Харківської гімназії № 169 відбувся науково-практичний семінар «Шляхи модернізації початкової освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України».
Метою семінару було ознайомлення учасників з теоретико-методологічними, методичними та організаційними засадами початкової освіти в науково-педагогічному проекті «Інтелект України».
Учасниками семінару-практикуму були заступники директорів і вчителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів України, співробітники обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, науковці Інституту модернізації змісту освіти МОН України, члени науково-методичної ради проекту «Інтелект України».Науково-обґрунтовані коментарі наукових консультантів та керівника проекту переконали учасників семінару в тому, що головна ідея впровадження проекту "Інтелект України" - проблема виховання інтелектуальної еліти нації.
Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги.
Програма розроблялася таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, засобам наочності та відеоматеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим. Додатково до загальношкільних предметів, програма яких спеціально адаптована, введені нові: "Навчаємося разом", на якому діти розвивають пам'ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією, та предмет "Еврика", на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над рішенням складних задач. Завдяки тому, що під час розробки й апробації програми проект мав медико-психолого-психіатричний супровід провідних вчених Інституту здоров'я школярів та підлітків Академії медичних наук України, вдалося побудувати програму так, щоб зберігати оптимальний баланс психофізичного стану дитини, не допускаючи, з одного боку, нервового перезбудження, а з іншого – втоми, втрати цікавості. Крім обов'язкових уроків фізичної культури, кілька разів впродовж кожного уроку учні беруть участь в музичних паузах з елементами фізичних вправ і танцювальних рухів, роблять вправи для очей, застосовують релаксуючі елементи.
За результатами, які демонструють учні проектних класів, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України навчально-педагогічний проект "Інтелект України" рекомендовано до подальшого впровадження. На сьогодні діти з 19 областей України вже мають можливість навчатись у таких класах.
Спробуємо й ми впровадити "Інтелект України" в практику наших навчальних закладів!

Координатори проекту у Хмельницькій області працівники Гуменюк В.В. та Орловська Н.М.
 

Дивіться також зв'язані новини

Обласний семінар новопризначених психологів
Запрошуємо спонсорів та меценатів
Обласний семінар відповідільних за психологічну службу
Обласна нарада спеціалістів інклюзивної освіти
Курсову підгготовку розпочато!