Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Школа майбутнього

Новини
«Справжній педагог повинен працювати на майбутнє»

Василь Сухомлинський


З 26 по 28 січня 2016 року освітянам Хмельниччини була надана можливість взяти участь у семінарі-практикумі за Всеукраїнським проектом «Інтелект України», який проходив на базі Харківської гімназії №169.
Їдучи на семінар, кожен з нас, педагогів, планував дізнатися та навчитися чогось нового, познайомитись із методикою навчання за даним проектом, перейняти досвід. Але наші очікування та сподівання були перевершеними. Побувавши на семінарі, практично познайомившись із навчанням дітей за цим проектом, ми були приємно шоковані, як рівнем викладання, так і рівнем навченості, вихованості та патріотизму дітей. Саме тут ми зрозуміли, що ці діти – інтелектуальне та патріотичне майбутнє нашої держави, її честь та гордість.

Кожну хвилину нашого перебування на семінарі наш острах та невпевненість перед невідомою технологією змінювались на переконання в тому, що потрібно відходити від традиційного навчання, а працювати саме за таким цікавим проектом. Адже на таких уроках діти не лише здобувають міцні знання з різних предметів, а й вчаться креативно мислити, творчо працювати, бути дружніми, доброзичливими, шанувати та любити свій рідний край. Завдяки цій програмі, навчання стає не тільки пізнавальним, а й цікавим, уроки проходять, наче гра.
Ми переконалися, що в таких класах учням не буває сумно в школі, в них не звучать слова «Я не хочу робити уроки», а вони з цікавістю роблять все нові і нові відкриття і пізнають невідоме. Ми впевнені, що діти йдуть до школи з задоволенням та великим бажанням, в класах їм комфортно та затишно, вони стають успішними.
Педагоги щиро вдячні всім організаторам та учасникам даного семінару за теплоту, доброту, відкритість та гостинність з якою вони приймали нас. Низький уклін вам та щира подяка за все!
Ну а ми, освітяни Хмельниччини, маємо надію, що та яскрава жаринка, яка загорілася, дякуючи вам, в наших серцях та душах, переросте у велике сяюче багаття, яке зігріє, освітить та розвине нашу рідну неньку-Україну.

За дорученням членів делегації в вчитель початкових класів
Нетішинської ЗОШ I-III ступенів №1
Дацюк О.І.
 

Дивіться також зв'язані новини

Почесне звання генерал-осавул присвоїли ректору Хмельницького ОІППО
Свою Україну любіть. Хмельницький ОІППО
З Новим 2015 роком
Святкова нарада в Хмельницькому ОІППО
Річний план закупівель на 2015 рік в Хмельницькому ОІППО