Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1358 новин в 4 категоріях
 
ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ. БЕЗПЕКА ЖИТТЯ. ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ

Інформація по семінарам 27 січня 2016 року в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг «Методика впровадження програми виховних заходів з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», участь у якому взяли методисти з виховної роботи районних/міських методичних кабінетів області.
Семінар-тренінг відкрив ректор інституту В. Берека, який у своєму виступі наголосив на важливості виховання підростаючого покоління через реалізацію різних проектів та використанню інноваційних технологій у виховному процесі.
Тренерами програми (І.Гіджеліцьким, А.Поліщук Н.Ратушняк) було презентовано: алгоритм впровадження програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»; методика проведення інтерактивних занять; робота з батьками з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми, попередження насильства над дітьми в сім'ї; програма соціально-фінансової освіти й виховання підлітків; професійне самовизначення старшокласників як умова досягнення благополуччя; використання навчальних настільних ігор у роботі з попередження торгівлі людьми.Під час презентації програми учасники ознайомилися з усіма її блоками – чотирма базовими компонентами розвитку та становлення особистості:
- «Ставлення до себе» (особистісне самовизначення);
- «Ставлення до інших» (самовизначення у сфері комунікації);
- «Ставлення до діяльності» (поведінкове та професійне самовизначення);
- «Ставлення до навколишнього світу» (суспільне самовизначення).
По завершенні семінару-тренінгу відбулося підведення підсумків та вручення свідоцтв, настільних ігор учасникам заходу.