Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1317 новин в 4 категоріях
 
Практичний компонент на уроці Захисту Вітчизни

Новини 11 грудня у конференц-залі Київського професійного коледжу відбувся методичний семінар – тренінг «Посилення практичного компоненту у навчальній програмі «Захист Вітчизни» для учнів 10 – 11 класів». У семінарі взяли участь Супрун В’ячеслав директор департаменту професійно-технічної освіти МОН України; Бєскова Наталія, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України; Косюк Микола, заступник керівника Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України; методисти інститутів післядипломної педагогічної освіти та навчальних центрів, які відповідають за викладання предмета «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах, представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, громадських організацій та видавництв, викладачі та вчителі предмета «Захист Вітчизни». Від Хмельницької області в семінарі брав участь методист предмета Захист Вітчизни ХОІППО Анатолій Назаренко.


У вступному слові директор коледжу Петрович Василь відзначив пріоритетне значення військово-патріотичного виховання молоді, яке є однією з основних складових національно-патріотичного виховання.
У своїх виступах учасники семінару наголосили на тому, що важливим елементом військово-патріотичного виховання молоді є якісне викладання предмета «Захист Вітчизни». Водночас навчальна база загальноосвітніх та професійних навчальних закладів з предмету «Захист Вітчизни» не відповідає сучасним вимогам.
В рамках семінару-тренінгу Центр воєнної політики та політики безпеки в особі заступника директора Крилова Сергія презентував комплект 18 навчальних плакатів до додатку 8 навчальної програми предмета «Захист Вітчизни» ( наказ МОН України від 30.07.2015 № 826. Комплект розроблено спільно з профільними фахівцями Збройних Сил України та схвалено Міністерством освіти та науки, Міністерством оборони України.
В межах заходу пройшов стройовий огляді курсантів, які показали високий рівень військово-фізичної підготовки, та виступ духового оркестру «Либідь».

 

Дивіться також зв'язані новини

Працівники ХОІППО були відзначені на обласному професійному святі
Свято працівників дошкільної освіти
Обласний семінар керівників закладів позашкільної освіти
Турнір юних біологів - 2018р. Обласний етап
"Сатанів: історія, міфи та легенди"