Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
«Шкільна академія підприємництва» підводить підсумки діяльності

Інформація по семінарам
7 грудня у Київському міському будинку учителя відбулася підсумкова конференція чотирирічного проекту «Шкільна академія підприємництва», співфінансованого в рамках програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012-2015 роках. У роботі конференції взяли участь делегації з 18 областей України. Хмельницький ОІППО представляли Ірина Вашеняк, проректор з наукової роботи, Тетяна Гільберг, завідувач кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін та технологій, координатор проекту, Галина Войтович, координатор проекту, викладач кафедри Павич Н.М., завідувач центром початкової освіти Галас Антоніна, завідувач центру природничо-математичних дисциплін – Гудзь В.В.


Результати діяльності проекту презентували координатори проекту: Роман Шиян, директор КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», та Ева Бобінська, викладач-консультант відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Центру розвитку освіти у Варшаві. Координатори розповіли гостям та учасникам конференції про досягнення проекту «Шкільна академія підприємництва» та перспективи його продовження.
У конференції взяли участь Лілія Гриневич, голова парламентського Комітету з питань науки і освіти, Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України, які відмітили велику значущість проекту у реформуванні української школи, впровадженні нових державних стандартів.
У ході конференції виступили Тереза Варгоцька, заступник міністра народної освіти Республіки Польща; Марлена Фалковська, заступник директора Центру розвитку освіти у Варшаві; Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України.
Ігор Смагін, ректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповів про роль та завдання обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти у реалізації проекту.
Мирослава Товкало, науковий редактор, завідувач кафедри освітньої політики КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» провела презентацію посібників «Шкільний клуб підприємництва» та «Уроки з підприємницьким тлом».
У формальних виступах і в неформальних діалогах учасники заходу неодноразово наголошували на важливості використання досвіду польських колег і засвідчували вдячніть автору проекту Еві Бобінській, тренерам Моніці Вервіцькій, Катажині Кошевській та ін. На конференції Еві Бобінській вручено нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти».
Сподіваємося, що спільні польсько-українські проекти й надалі доповнюватимуть наші професійні плани, сприятимуть розвитку післядипломної педагогічної освіти.
 

Дивіться також зв'язані новини

Формування патріотизму та збереження національної ідентичності ...
«Від Шевченка до сьогодення»
Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу в ДНЗ
Hubschool - Опорні школи
Особливості проведення ДПА 2016