Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
«Шкільна академія підприємництва» підводить підсумки діяльності

Інформація по семінарам
7 грудня у Київському міському будинку учителя відбулася підсумкова конференція чотирирічного проекту «Шкільна академія підприємництва», співфінансованого в рамках програми польської співпраці з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012-2015 роках. У роботі конференції взяли участь делегації з 18 областей України. Хмельницький ОІППО представляли Ірина Вашеняк, проректор з наукової роботи, Тетяна Гільберг, завідувач кафедри теорії і методик природничо-математичних дисциплін та технологій, координатор проекту, Галина Войтович, координатор проекту, викладач кафедри Павич Н.М., завідувач центром початкової освіти Галас Антоніна, завідувач центру природничо-математичних дисциплін – Гудзь В.В.


Результати діяльності проекту презентували координатори проекту: Роман Шиян, директор КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», та Ева Бобінська, викладач-консультант відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Центру розвитку освіти у Варшаві. Координатори розповіли гостям та учасникам конференції про досягнення проекту «Шкільна академія підприємництва» та перспективи його продовження.
У конференції взяли участь Лілія Гриневич, голова парламентського Комітету з питань науки і освіти, Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України, які відмітили велику значущість проекту у реформуванні української школи, впровадженні нових державних стандартів.
У ході конференції виступили Тереза Варгоцька, заступник міністра народної освіти Республіки Польща; Марлена Фалковська, заступник директора Центру розвитку освіти у Варшаві; Юлія Клименко, заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України.
Ігор Смагін, ректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповів про роль та завдання обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти у реалізації проекту.
Мирослава Товкало, науковий редактор, завідувач кафедри освітньої політики КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» провела презентацію посібників «Шкільний клуб підприємництва» та «Уроки з підприємницьким тлом».
У формальних виступах і в неформальних діалогах учасники заходу неодноразово наголошували на важливості використання досвіду польських колег і засвідчували вдячніть автору проекту Еві Бобінській, тренерам Моніці Вервіцькій, Катажині Кошевській та ін. На конференції Еві Бобінській вручено нагрудний знак МОН України «Відмінник освіти».
Сподіваємося, що спільні польсько-українські проекти й надалі доповнюватимуть наші професійні плани, сприятимуть розвитку післядипломної педагогічної освіти.
 

Дивіться також зв'язані новини

V літня управлінська школа
«Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка»
Парк педагогічної майстерності
До уваги освітян. Інтернет конференція
ЗНО - 2014