Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Семінар-тренінг вчителів-логопедів

Інформація по семінарам 08 грудня 2015 року на базі Хмельницького ОІППО відбувся обласний семінар-тренінг вчителів-логопедів, які працюють в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах з інклюзивним, індивідуальним навчанням за темою: «Проведення індивідуальних корекційних занять із слухоімплантованими, слухопротезованими дітьми». Учасників семінару ознайомлено з досвідом роботи щодо удосконалення існуючих та впровадження нових форм і методів корекції мовлення дітей з порушеннями слуху; набуття нових професійних навичок та вмінь, опанування новими технологіями корекційної діяльності.


Відкрив семінар проректор ХОІППО О. Ф. Попик, який ознайомив учасників із сучасними тенденціями державної політики щодо реалізації основних вимог корекційного навчання дітей з порушеннями психофізичного розвитку в дошкільних та загальноосвітніх закладах. Методист спеціальної, інклюзивної освіти ХОІППО Грицюк Н.Г. інформувала вчителів-логопедів про сучасні технології реабілітації та навчання дітей з порушеннями слуху та мовлення, провела ряд тренінгів. З актуальними питаннями слухопротезування, кохлеарної імплантації, комплексної слухомовленнєвої реабілітації та розвитку комунікативних навичок у дітей з важкими порушеннями слуху ознайомила головний сурдолог департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Л. Г. Петрашко. В ході семінару-тренінгу взяли участь Н. В. Прокопчук – логопед сурдологічного кабінету поліклініки №1 м. Хмельницького, О. Г. Новоселецька – вчитель-логопед ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Славути, Л. М. Калюжна – вчитель-логопед управління освіти Шепетівської міської ради, які поділились досвідом роботи з корекції мовлення та методики проведення індивідуальних корекційних занять з дітьми, що мають важкі порушення слуху. Вчителі-логопеди Городнявського НВК Шепетівського району Т. Р. Столярчук та Т. М. Ботвін презентували свій посібник «Віртуалізація та варіативність простору особистості в умовах інклюзивного навчання» (для дітей з системними порушеннями мовлення внаслідок зниження слуху). Майстер клас з проведення різнопланових занять із слухоімплантованими, слухопротезованими дітьми з використанням інноваційних технологій, комп’ютерних програм для корекції мовлення та білінгвальної мовленнєвої взаємодії дітей з важкими порушеннями слуху продемонстрували В. І. Кирковська - вчитель слухового кабінету та Л. Ф. Новіцька - вчитель початкових класів Новоушицької загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату. Учасники семінару брали активну участь у тренінгах, вправах, анкетуванні, запропонованих організаторами заходу. Завершальним етапом семінару стало обговорення та підведення підсумків заходу, висловлення власних думок, вражень, побажань.
 

Дивіться також зв'язані новини

Анонс конференції "Духовно-історичні засади розвитку української нації"
Козацька педагогіка
Вітаємо!
До уваги вчителів англійської мови !!!
Літній експрес-турнір Прангліміне Хмельниччини з усного математичного рахунку