Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1035 новин в 4 категоріях
 
Конференція Хмельницького ОІППО

Інформація по семінарам Кращим освітянам краю вручено дипломи лауреатів і премії Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за 2015 рік. Цієї почесної відзнаки за вагомий внесок у розвиток системи підвищення кваліфікації кадрів удостоїлися 19 педагогічних і науково-педагогічних працівників Поділля.
Урочиста церемонія нагородження відбулася під час регіональної науково-практичної конференції «Модернізація роботи науково-педагогічної та методичної служб системи післядипломної педагогічної освіти», що відбулася 1 грудня 2015 року в ХОІППО за участі науковців, управлінців, методистів, учителів області. У виступах ректора Хмельницького ОІППО Віктора Береки, проректорів Миколи Соловея, Олександра Попика, Ірини Вашеняк, завідувача кафедри Тетяни Гільберг, декана факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, депутата обласної ради Інни Ящук та інших ішлося про виклики сучасної шкільної освіти та шляхи їх подолання, методичний супровід професійного зростання та інформативну грамотність керівних і педагогічних кадрів, здоров’язбережувальне середовище інноваційної школи, упровадження нового стандарту початкової освіти, тощо.

Пленарному засіданню конференції передувала робота в секціях, де обговорювалися нагальні питання викладання предметів у загальноосвітніх навчальних закладах.
Учасники конференції ознайомилися із фаховою друкованою продукцією ХОІППО, зустрілися з працівниками закладу, оглянули експозицію музею освіти Хмельниччини.
За матеріалами конференції буде видано збірник.

Більше фото
Презентаційні матеріали конференції