Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1444 новин в 4 категоріях
 
Секційне засідання кафедри природничо-математичних дисциплін і технологій

Інформація по семінарам
Кафедра теорії і методик природничо-математичних дисциплін і технологій (завідуюча Гільберг Т.Г.) Хмельницького ОІППО 18 листопада 2015 року у рамках щорічної регіональної конференції «Модернізація роботи науково-педагогічної та методичної служб системи післядипломної педагогічної освіти в контексті реформування освіти України» провела секційне засідання у формі круглого столу. У роботі секції взяли участь науковці Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Хмельницького національного університету, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, автори програм та підручників, викладачі кафедри, методисти науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін та технологій, освітяни Хмельниччини.
У ході круглого столу розглянуто питання пропедевтики природничої освіти, її наступність та значення у викладанні систематичних курсів хімії, фізики, географії, біології, астрономії. Значну увагу було приділено готовності вчителя до викладання інтегрованого курсу «Природознавство», використанню сучасних технологій, методик та підходів у викладанні природничих дисциплін. Підбиття підсумків роботи секції проведено у формі «Світового кафе».
 

Дивіться також зв'язані новини

Професор Багрій О.В. – основоположник азербайджанської Шевченкіани.
Графік проведення ЗНО 2016
Семінар керівників ЗНЗ Хмельницької області
26 квітня 2016 року - 30 річниця Чорнобильської трагедії
Управлінські діалоги на Кам'янеччинi