Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1442 новин в 4 категоріях
 
ВЕБІНАР «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛЯ ДО РОБОТИ У ПРОФІЛЬНИХ

Інформація по семінарам 29 жовтня 2015 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби з проблеми «Психолого-педагогічні засади підготовки вчителя до роботи у профільних класах».
Завідувач НМЦ Оксана Анатоліївна Кошка наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи.
Методистом науково-методичного центру ХОІППО Наталією Михайлівною Ратушняк закцентовано увагу на основних завданнях методичних служб по підготовці вчителя до роботи в профільній школі.
Організацію та психолого-педагогічні особливості формування моделі профільної школи презентовано у виступах завідувачів методичними кабінетами: Мазур Валентини Дмитрівни (відділ освіти , молоді та спорту Шепетівської РДА), Глущук Наталії Степанівни (управління освіти молоді та спорту Красилівської РДА), Фещук Марії Мар’янівни та методиста Чорнобай Зої Миколаївни (відділ освіти , молоді та спорту Хмельницької РДА).
 

Дивіться також зв'язані новини

Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи
Хмельницький палац творчості ділиться досвідом
Матеріали для викладання предмету ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ
Семінар тренінг вчителів природничих дисциплін
Семінар методистів з фізичної культури