Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1383 новин в 4 категоріях
 
Обласний семінар-тренінг для вчителів базових навчальних дисциплін

Новини Згуртованість, творчість, креативність, володіння новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями – таким було враження про педагогічний колектив гімназії №2 м.Хмельницького, на базі якої 28 жовтня пройшов семінар "Інтерактивний інформаційний освітній простір як умова особистісного зростання кожного учасника навчально-виховного процесу", організований педагогічним колективом гімназії спільно з управлінням освіти Хмельницької міської ради та Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Метою семінару було подолання цифрового розриву між вчителями у процесі викладання основ наук

Подібний захід уже проводився цьогоріч навесні на базі Кам’янець-Подільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики. І от цього разу учасникам семінару гостинно відкрила двері гімназія, щоб поділитись своїми здобутками, адже це дві школи області, які беруть участь у проекті “Відкритий світ”. На захід завітали вчителі базових навчальних дисциплін з північних районів області, а також директори загальноосвітніх навчальних закладів, які проходили курсову підготовку при Хмельницькому ОІППО.
Розлоге дерево, напис «Відкритий світ» - таке зображення за допомогою техніки «малюнок на піску» побачили учасники на феєричному відкритті семінару. Думанська Г.В., завідуюча науково-методичним центром управління освіти Хмельницької міської ради, розповіла про досвід розбудови інформаційно-комунікаційного простору у місті. Виступ був насичений цікавими матеріалами про передові школи міста з питань використання хмарних сервісів, участі у проекті “Відкритий світ”, олімпійського руху, підоготовки учнів до роботи у сфері ІТ. Берека В.Є., ректор Хмельницького обласного інcтитуту післядипломної педагогічної освіти, висвітлив роботу інституту щодо науково-методичного супроводу розвитку інформаційного освітнього простору Хмельниччини. Адже поділитись є чим: це і конференції, і вебінари, і семінари, і робота інститутського порталу, і електронна газета «Педагогічний вісник», і репозитарій навчального контенту, і організація діяльності колективу інституту щодо роботи у хмарних сервісах.
“Формування вільної, відкритої, творчої, креативної особистості” - основний меседж виступу Гільберг Т.Г., завідуючої кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін та технологій ХОІППО. “Ми повинні готувати дитину не до ЗНО, а до життя. І в цьому одну з головних ролей має відіграти формування в учнів інформаційно-комунікаційної компетентності” - наголосила вона у своєму виступі.
Іванюк В.В., керівник прес-служби Приватбанку, продемонстрував практичні інтерактивні онлайн-засоби самоосвіти від Приватбанку. «У нас є засоби для навчання різних вікових категорій», - сказав він у своєму виступі та закликав активніше долучатися до ресурсів як учителів, так і дітей.
Майстер-клас "Моделювання інтерактивного освітнього простору на основі використання сучасних інформаційних ресурсів" підготували та провели адміністрація і педагоги гімназії. Байдич В.Г., директор гімназії, розповів про матеріально-технічну базу закладу. «Головне, - наголосив він, - це не техніка, не надсучасні інформаційні технології, а вчителі, які прагнуть до постійного вдосконалення, та забезпечують всі умови для навчання та виховання гімназистів». Родзинкою закладу він вважає участь у багатьох експериментах, зокрема «Відкритий світ», організації міжнародних зв'язків. Осатюк Н.А., заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала сайт гімназії http://gym2.km.ua/ , особливу увагу приділила програмному забезпеченню «Автоматизоване робоче місце гімназії №2» для забезпечення адміністративного супроводу діяльності навчального закладу. Івасюк Т.М., вчитель української мови і літератури, продемонструвала ефективність використання блогу для організації роботи класного керівника.
Учасники семінару мали можливість відвідати творчі майстерні: "Інформаційні технології як унікальна платформа професійного зростання" (Білоус В.В., учитель української мови та літератури вищої категорії, Мисик Т.В., учитель хімії вищої категорії, вчитель-методист, Степанова О.В., учитель історії вищої категорії, старший вчитель; «Технології в освіті, нові педагогічні форми та інструменти як засіб комунікації на рівнях учитель-учень, учитель-батьки, учень-учень" (Карповець О.В., учитель фізики вищої категорії, вчитель-методист, Осатюк Н.А., учитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист, Гесаль А.В., учитель математики вищої категорії), а також "Активізація пізнавальної діяльності учнів засобами ІКТ" (Тихонюк Н.С., учитель біології вищої категорій, вчитель-методист, Заклевська О.І., учитель англійської мови вищої категорії, Бесага І.Є., учитель англійської мови, Савва О.В., вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист).
На межі реальності була спрінт-презентація методики миттєвої оцінки роботи учнів, яку провів учитель інформатики гімназії №2 Савіцький О.М. Вчитель, наводячи камеру планшету на зал, отримував відповіді учасників, які виступали у ролі учнів, зчитуючи штрих-коди їхніх карток. Правильно тримаєш картку - і у тебе відмінна оцінка.
Наприкінці семінару відбувся обмін думками. Грищук В.Д., директор НВК №10 м. Хмельницького, розповів про використання хмарних сервісів у своєму закладі, презентував сайти вчителів, продемонстрував організацію комп’ютерної мережі. Марущак В.М., вчитель інформатики Летичівського НВК №2"ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія", розповіла про участь школи у Всеукраїнському проекті «Хмарні сервіси в освіті» та висвітлила весь спектр можливостей організації навчально-виховного процесу за допомогою сервісів office 365.
“Я побачив щасливих вчителів, які займаються спільною справою” - захоплено відгукнувся про семінар директор ЗОШ №1 м.Славути Смолійчук А.Д. А Золочевська Н.В., заступник директора з науково-методичної роботи Кам’янець-Подільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики, побажала не зупинятись на досягнутому та невпинно рухатись вперед в освоєнні інформаційних технологій. Ребрина В.А., завідувач НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО, та Максименко В.А., методист центру, підбили підсумки роботи семінару та щиро подякували за гостинність та високий рівень організації заходу.

Більше фото
 

Дивіться також зв'язані новини

ІІ Міжнародному освітньому форумі «NewEdu»
Школа козацького здоров'я
Павло Хобзей відвідав Хмельниччину
Увага! Семінар-тренінг з написання ЗНО - 2018 з української мови та літератури
Новий стандарт у вивчені історії