Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Загальні новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1427 новин в 4 категоріях
 
Обласний семінар-тренінг для вчителів базових навчальних дисциплін

Новини Згуртованість, творчість, креативність, володіння новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями – таким було враження про педагогічний колектив гімназії №2 м.Хмельницького, на базі якої 28 жовтня пройшов семінар "Інтерактивний інформаційний освітній простір як умова особистісного зростання кожного учасника навчально-виховного процесу", організований педагогічним колективом гімназії спільно з управлінням освіти Хмельницької міської ради та Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Метою семінару було подолання цифрового розриву між вчителями у процесі викладання основ наук

Подібний захід уже проводився цьогоріч навесні на базі Кам’янець-Подільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики. І от цього разу учасникам семінару гостинно відкрила двері гімназія, щоб поділитись своїми здобутками, адже це дві школи області, які беруть участь у проекті “Відкритий світ”. На захід завітали вчителі базових навчальних дисциплін з північних районів області, а також директори загальноосвітніх навчальних закладів, які проходили курсову підготовку при Хмельницькому ОІППО.
Розлоге дерево, напис «Відкритий світ» - таке зображення за допомогою техніки «малюнок на піску» побачили учасники на феєричному відкритті семінару. Думанська Г.В., завідуюча науково-методичним центром управління освіти Хмельницької міської ради, розповіла про досвід розбудови інформаційно-комунікаційного простору у місті. Виступ був насичений цікавими матеріалами про передові школи міста з питань використання хмарних сервісів, участі у проекті “Відкритий світ”, олімпійського руху, підоготовки учнів до роботи у сфері ІТ. Берека В.Є., ректор Хмельницького обласного інcтитуту післядипломної педагогічної освіти, висвітлив роботу інституту щодо науково-методичного супроводу розвитку інформаційного освітнього простору Хмельниччини. Адже поділитись є чим: це і конференції, і вебінари, і семінари, і робота інститутського порталу, і електронна газета «Педагогічний вісник», і репозитарій навчального контенту, і організація діяльності колективу інституту щодо роботи у хмарних сервісах.
“Формування вільної, відкритої, творчої, креативної особистості” - основний меседж виступу Гільберг Т.Г., завідуючої кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін та технологій ХОІППО. “Ми повинні готувати дитину не до ЗНО, а до життя. І в цьому одну з головних ролей має відіграти формування в учнів інформаційно-комунікаційної компетентності” - наголосила вона у своєму виступі.
Іванюк В.В., керівник прес-служби Приватбанку, продемонстрував практичні інтерактивні онлайн-засоби самоосвіти від Приватбанку. «У нас є засоби для навчання різних вікових категорій», - сказав він у своєму виступі та закликав активніше долучатися до ресурсів як учителів, так і дітей.
Майстер-клас "Моделювання інтерактивного освітнього простору на основі використання сучасних інформаційних ресурсів" підготували та провели адміністрація і педагоги гімназії. Байдич В.Г., директор гімназії, розповів про матеріально-технічну базу закладу. «Головне, - наголосив він, - це не техніка, не надсучасні інформаційні технології, а вчителі, які прагнуть до постійного вдосконалення, та забезпечують всі умови для навчання та виховання гімназистів». Родзинкою закладу він вважає участь у багатьох експериментах, зокрема «Відкритий світ», організації міжнародних зв'язків. Осатюк Н.А., заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала сайт гімназії http://gym2.km.ua/ , особливу увагу приділила програмному забезпеченню «Автоматизоване робоче місце гімназії №2» для забезпечення адміністративного супроводу діяльності навчального закладу. Івасюк Т.М., вчитель української мови і літератури, продемонструвала ефективність використання блогу для організації роботи класного керівника.
Учасники семінару мали можливість відвідати творчі майстерні: "Інформаційні технології як унікальна платформа професійного зростання" (Білоус В.В., учитель української мови та літератури вищої категорії, Мисик Т.В., учитель хімії вищої категорії, вчитель-методист, Степанова О.В., учитель історії вищої категорії, старший вчитель; «Технології в освіті, нові педагогічні форми та інструменти як засіб комунікації на рівнях учитель-учень, учитель-батьки, учень-учень" (Карповець О.В., учитель фізики вищої категорії, вчитель-методист, Осатюк Н.А., учитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист, Гесаль А.В., учитель математики вищої категорії), а також "Активізація пізнавальної діяльності учнів засобами ІКТ" (Тихонюк Н.С., учитель біології вищої категорій, вчитель-методист, Заклевська О.І., учитель англійської мови вищої категорії, Бесага І.Є., учитель англійської мови, Савва О.В., вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист).
На межі реальності була спрінт-презентація методики миттєвої оцінки роботи учнів, яку провів учитель інформатики гімназії №2 Савіцький О.М. Вчитель, наводячи камеру планшету на зал, отримував відповіді учасників, які виступали у ролі учнів, зчитуючи штрих-коди їхніх карток. Правильно тримаєш картку - і у тебе відмінна оцінка.
Наприкінці семінару відбувся обмін думками. Грищук В.Д., директор НВК №10 м. Хмельницького, розповів про використання хмарних сервісів у своєму закладі, презентував сайти вчителів, продемонстрував організацію комп’ютерної мережі. Марущак В.М., вчитель інформатики Летичівського НВК №2"ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія", розповіла про участь школи у Всеукраїнському проекті «Хмарні сервіси в освіті» та висвітлила весь спектр можливостей організації навчально-виховного процесу за допомогою сервісів office 365.
“Я побачив щасливих вчителів, які займаються спільною справою” - захоплено відгукнувся про семінар директор ЗОШ №1 м.Славути Смолійчук А.Д. А Золочевська Н.В., заступник директора з науково-методичної роботи Кам’янець-Подільської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики, побажала не зупинятись на досягнутому та невпинно рухатись вперед в освоєнні інформаційних технологій. Ребрина В.А., завідувач НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО, та Максименко В.А., методист центру, підбили підсумки роботи семінару та щиро подякували за гостинність та високий рівень організації заходу.

Більше фото
 

Дивіться також зв'язані новини

Управлінська діяльність школи в умовах реформування
Вебінар методистів з хімії
Сучасні досягнення біологічної науки
Привітання Т.Г. Гільберг
Вітання зі святом весни