Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Географи визначили пріоритети у викладанні предмета

Інформація по семінарам У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Вивчення географії України в умовах переходу на нові навчальні програми у 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів». До міста над Південним Бугом приїхали 23 методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.
З вітальним словом до гостей звернулися головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля, ректор Хмельницького ОІППО, доктор педагогічних наук, професор Віктор Берека, заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Тетяна Дупляк, завідувач науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради Галина Думанська.
Учасники семінару розглянули питання нормативного та навчально-методичного забезпечення географічної освіти, організації навчально-дослідної та краєзнавчої роботи учнів, упровадження інформаційних технологій у навчальний процес, патріотичного виховання дітей засобами географії тощо.

Своє бачення означеної проблематики колегам виклали фахівці Міносвіти, науковці Інституту модернізації освіти, Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка, Харківського державного педагогічного університету ім. Г.Сковороди, Гуманітарного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка, представники видавництв «Педагогічна преса» і «Картографія» та фахових журналів і газет.
Досвідом роботи на семінарі поділилися автори програм і підручників з географії, методисти, кращі вчителі міста Хмельницького.
Цікавим був у практичний модуль у Хмельницькому НВК №10. Тут педагоги відвідали майстер-клас (учитель Гоцка О.І.) та уроки географії (вчитель Худецька Л.В.) і природознавства (вчитель Синиця Л.О.).
Учасники семінару оглянули у ХОІППО експозицію музею «Історія освіти Хмельницької області. Витоки та сьогодення», побували у Меджибізькій фортеці, ознайомилися з пам’ятними місцями Хмельницького.
Підсумком ґрунтовної дводенної роботи стали розроблені рекомендації щодо покращення якості сучасного уроку в умовах переходу на новий Державний стандарт освіти.
 

Дивіться також зв'язані новини

Предcтавлення Береки В.Є. колективу Хмельницького ОІППО
Вітання з Днем Вчителя
1 жовтня - Всесвітній день музики
Всеукраїнський день бібліотек
Поздоровлення Дошкільникам