Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Творча майстерня керівників шкіл "Шлях до успіху"

Інформація по семінарам 20 жовтня науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО проведено засідання творчої майстерні керівників загальноосвітніх навчальних закладів області «Шлях до успіху» на базі Шепетівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №4 ім. Валі Котика (дир. Пістрюга Л. В.) з проблеми «Громадсько-активна школа в умовах системних змін».
У роботі майстерні взяли участь Кошка О.А., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького ОІППО, Шнира О.О., методист НМЦ, Тихончук Л. І., начальник управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради, Музика Т.В., заступник начальника управління освіти, Петрук Г.Г., завідувач міським методичним кабінетом.
Тихончук Л. І. у своєму виступі закцентувала увагу на формуванні інноваційного освітнього простору міської освіти та ролі громади у його розвитку, управлінський та науково-методичний супровід організації та розбудови громадсько-активних шкіл розкрито у виступі Кошки О.А., навчальним закладом презентовано модель Шепетівської ЗОШ №4 як громадсько-активної школи, в основі якої демократизація, волонтерство та партнерство. Візитівкою навчального закладу є системна волонтерська діяльність, позакласна робота, соціалізація учнів з особливими потребами, робота польських класів, активна громадянська позиція педагогів, учнів, батьків.
Учасники заходу переконані, що громадсько-активні школи сприяють налагодженню партнерства між школою та громадою, формують активну життєву позицію учнів, активізують громадян до вирішення власних проблем, а також сприяють реалізації концепцій освіти громади та навчання упродовж усього життя.

 

Дивіться також зв'язані новини

Відкриття Електронного вісника ХОІППО
Рекомендації щодо налаштування Google Chrome для вебінарів
З новим 2013 роком та Різдвом Христовим
Курси у Києві в 2013 році (УМО, ЦІППО)
З новим 2013 роком та Різдвом Христовим!