Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Інформаційно-комунікаційні технології як засіб підвищення якості освіти

Інформація по семінарам
Науковість і простота, глибинне бачення проблеми і доступне представлення шляхів реалізації, досвід небайдужих інноваційних освітян та зацікавленість новинками колег – таким було наповнення простору Інтернет-конференції «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб підвищення якості освіти», організованої кафедрою теорії та методик природничо-математичних дисциплін і технологій спільно з науково-методичним центром викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Конференція проходила у декілька етапів: подача заявок та статей; обговорення статей у спільноті «Реформа освіти - наше бачення», викладених для перегляду у хмарних сервісах; формування електронного збірника статей; підсумкове пленарне онлайн-засідання у режимі вебінару.

Учасниками конференції стали 48 учасників: 38 з них - із Хмельницької області, 4 - з Житомирщини, 2 – з Чернігівщини, 3 – з Чернівецької області та 1- з міста Києва. У складі часників - і кандидати наук, і аспіранти, інженери, майстри, старші викладачі, завідуючі центрами ОІППО, завідуючі та методисти методкабінетів, директори та заступники загальноосвітніх навчальних закладів, учителі.
Робота конференції була організована у 6 секціях:
- Проблеми розробки і впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та електронного освітнього контенту в освітню практику. (Модератор – Гриб Гаяне Анатоліївна, методист Старокостянтинівського ММК).
- Інформатизація освіти та інформаційний освітній простір: управлінський та науково-методичний аспекти. (модератор – Саврій Світлана Гаврилівна, завідуюча Віньковецьким РМК).
- Мережеві педагогічні співтовариства: створення, функціонування, розвиток. (модератор – Дрижал Олександр Михайлович, завідуючий НМЦ інформаційно-методичного забезпечення Хмельницького ОІППО).
- ІКТ-компетентність і професійний розвиток педагога. (Модератор – Максименко Вероніка Анатоліївна, методист НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО).
- Хмарні сервіси та їх використання у практиці роботи методичних служб та загальноосвітніх навчальних закладів. (модератори – Савіцька Оксана Вікторівна, вчитель інформатики НВК №10 м.Хмельницького, та Слободян Ольга Миколаївна, методист Віньковецького РМК).
- Інформаційно-комунікаційні технології як засіб організації роботи з обдарованими учнями. (Модератор – Гульчак Інна Василівна, вчитель інформатики Ізяславського НВК №2).

"Одним із основних напрямків реформування освіти є активне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій" - наголосила у вступному слові на підсумковому онлайн-засіданні Вашеняк Ірина Богданівна, проректор з наукової роботи Хмельницького ОІППО. Ребрина Віталій Арсенович, завідувач науково-методичного центру викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО, підбив підсумки роботи конференції. Модератори проаналізувати статті, подані до кожної з секцій. Також виступили Пойда Сергій Андрійович, завідувач відділу дистанційного навчання Вінницького ОІППО; Сологуб Олександра Станіславівна, методист науково-методичного центру викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького ОІППО; Покришень Дмитро Анатолійович, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та методики їх використання Чернігівського ОІППО. "Хочете творчого вчителя - дайте йому час на творчість" – наголосив у своєму виступі Колісецький Вілен Іванович, вчитель інформатики Шепетівського НВК №1 імені Героя України Миколи Дзявульсь кого, керівник гуртка Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
За підсумками конференції підготовлено електронний збірник статей http://1drv.ms/1OlQMJi Завдяки хмарним сервісам матеріали залишаться доступними для ознайомлення та, сподіваємось, допоможуть педагогу у підвищенні своєї професійної компетентності з питань впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
 

Дивіться також зв'язані новини

Патріотизм як вирішальний чинник розвитку державності
Програма конференції від 23-04-2015
Створено пункт прийому заяв на додаткову сесію ЗНО
Організаційно-методичний супровід апробації підручників
Вітання з ВЕЛИКОДНЕМ!