Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Всеукраїнський семінар методистів з математики ОІППО

Інформація по семінарам
7-8 жовтня 2015 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Кам’янець-Подільського та Кам’янець-Подільського району проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар методистів з математики обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти на тему «Вивчення математики в умовах переходу на нові навчальні програми в 7 класі загальноосвітніх навчальних закладів».
Організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, відділ освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.
У роботі семінару-практикуму прийняли участь близько 50 осіб: науковці, методисти, представники департаменту та управлінь/відділів освіти, видавництв.
Учасники у своїх виступах визначили основні проблеми у забезпеченні необхідного рівня надання освітніх послуг з математики та проаналізували науково-методичне забезпечення вивчення математики у 7 класі; ознайомилися з педагогічними надбаннями, творчими майстернями кращих учителів математики Подільського краю. Освітяни з міста над Смотричем охоче ділилися з колегами своїми напрацюваннями з викладання математики.

Хмельницький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти висловлює подяку управлінню освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради і відділу освіти Кам'янець-Подільської райдержадміністрації за високий рівень організації та проведення семінару.