Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 
Семінар методистів з виховної роботи та основ здоров’я

Інформація по семінарам Семінар методистів з виховної роботи та основ здоров’я районних (міських) методичних кабінетів, що відбувся 17 червня 2015 року передбачав аналіз стану науково-методичного забезпечення виховної роботи у 2014-2015 н.р. та підвищення ефективності науково-методичного супроводу компетентної діяльності педагогів щодо розвитку виховних систем забезпечення навчальних закладів у 2015-2016 н.р.
Цікавими думками з актуальних питань виховання учнівської молоді поділився ректор ХОІППО Берека В.Є. та перший проректор Очеретянко В.І.
У виступі завідувача НМЦ виховної роботи Гіджеліцького І.К. було проаналізовано діяльність РМК, ММК щодо розвитку виховних систем загальноосвітніх навчальних закладів. Актуальні завдання щодо створення превентивного виховного середовища прозвучали у виступі методиста з основ здоров’я Поліщук А.Й. Про інноваційні форми та методи забезпечення науково-методичного супроводу діяльності позашкільних навчальних закладів, волонтерського руху акцентувалось у виступах методистів Орловської Н.М., Манзюк С.А.
Іовою В.Ю. розроблено і презентовано на семінарі модель науково-методичного забезпечення виховної роботи у 2015-2016 н.р. Модель була схвально сприйнята учасниками семінару та зацікавила інновацією і творчим підходом.