Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
Новини » Семінари
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1405 новин в 4 категоріях
 
Міжрегіональний семінар з фізичної культури у Волочиську

Інформація по семінарам 11.06.2015 року на базі Волочиського НВК відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар методистів РМК (ММК), керівників методичних об’єднань вчителів фізичної культури Хмельницької та Тернопільської областей з питань педагогічної інноватики в теорії і практиці фізичного виховання.
З вітальним словом до учасників семінару звернулася заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Леся Стебло. В роботі семінару прийняли участь науковий співробітник інституту інноваційних технологій і змісту освіти Галина Коломоєць, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, ректор ХОІППО Віктор Берека, представники місцевої влади.
Делегацію методистів та вчителів фізичної культури Тернопільської області очолювали Віктор Сіткар, доцент Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, кандидат психологічних наук, та Галина Єднак, методист Тернопільського ОКІППО.